Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası

Yaşamlara Dokunmak için Burada Sınır Yok!

BaşlangıçPfizerli̇ OlmakBurada Sınır Yok


Bilim kazanacak anlayışımızla, hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler amacımız doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. Pfizer Türkiye’de rotasyonla lider yetiştirme anlayışımız, uluslararası kariyer fırsatlarımız, esnek ve keyifli çalışma ortamımız, Universe, “İyiSen” gibi programlarımız ve “Mozaik” inisiyatifimiz de dahil olmak üzere işveren markamızın tüm değerleri ve uygulamalarıyla “yaşamlara dokunmak için burada sınır yok!” demeyi sürdürüyoruz.

Uluslararası Kariyer Fırsatları

Pfizer Türkiye, bölgesel pozisyonlarda çalışan 100'e yakın ve diğer ülkelerde kariyerine devam eden 50'ye yakın yeteneğiyle Global Pfizer’de bir ‘Lider Okulu’ olarak konumlanıyor. 

Detaylar için tıklayınız.

Lider Yetiştiren Kültür

Pfizer Türkiye olarak “pozisyona değil, Pfizer’e işe alım” yapıyoruz ve adayları geleceğin liderleri olarak yetiştiriyoruz.

 

 • Rotasyon ile iş üzerinde öğrenme
 • Cross-Functional takımlarda görev alma
 • Farklı departmanlar ile projeler yapma
 • Agile takımlarda yer alma

 

Detaylar için tıklayınız.

Esnek ve Keyifli Çalışma Ortamı

 • Pflex – Esnek Çalışma Uygulaması
   
 • Sosyal Kulüpler
   
 • Pfizer Mozaik – Çeşitlilik & Kapsayıcılık Anlayışımız

 

Detaylar için tıklayınız.

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50