Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçPfizerli̇ OlmakBurada Sınır Yok

Lider Yetiştiren Kültür

Lider Yetiştiren Kültür

Cesaret, Uzmanlık, Doğruluk ve Adalet, Mutluluk

 

 

Dünyada 125 ülkede yaklaşık 83.000 Pfizerli çalışıyor. Bugüne kadar yurtdışı operasyonlarda görevlendirilmiş 70’ten fazla üst düzey Türk yöneticimiz, halihazırda uluslararası Pfizer’lerde başarıyla görevlerini sürdüren 40'ın üzerinde yöneticimiz var. Bu başarının arkasındaki stratejimiz, rotasyon ile lider yetiştirmek. 

 • Pfizer Türkiye çalışanları departmanlar arası proje takımlarında görev alarak bakış açısını geliştirebiliyor, gelişimi destekleyen rotasyon ve eğitim programlarıyla Pfizer’in liderlerinden biri olabiliyor.
   
 • Pfizer, sadece Türkiye'de değil, faaliyet gösterdiği 150 ülkede de rotasyon ve terfi olanakları sunuyor.
   
 • Çalışanlar bir yandan da Pfizer dünyası içinde çok yaygın olan 6 ay ya da 1 yıl gibi belirli süreli görevlendirmelerle, bir projeye destek vermek, yeni kurulan bir birime yol göstermek ya da geçici olarak boş olan bir pozisyonu doldurmak amacıyla başka bir ülkede görev alabiliyor ve kendilerini geliştirebiliyor.
   
 • Türkiye’den yetişen liderler farklı pozisyonlarda fazlaca tecrübe kazanıyor. Çeşitlilik ve dinamizm kişiye farklı bakış açıları katarken, rotasyon kurgusu bağlılığı da artırıyor. Liderlerimiz, Pfizer kültürünü pekiştirmiş ve bağlılığını en yüksek seviyeye çıkarmış şekilde globale açılmış oluyor. Ayrıca çok hızlı değişen ve belirsizliği yüksek bir ortamda yetişip gelişen liderlerimiz, dünyanın başka yerlerine kolaylıkla adapte olabiliyor ve fark yaratabiliyorlar.

Liderleri nasıl yetiştiriyoruz: 

 • Universe, rotasyon, yeni deneyim fırsatları
  Pfizerliler departmanlar arası proje takımlarında görev alarak bakış açılarını geliştirebiliyor, gelişimi destekleyen rotasyon ve eğitim programlarıyla Pfizer’in liderlerinden biri olabiliyorlar!
 • Agile, crossfunctional takımlarda çalışmak, farklı departmanlarla projeler hayata geçirme imkanları
  Agile takımlar ile birbirimizden öğreniyor ve daha çeşitli deneyimler elde ediyoruz!
 • Profesyonel ve uluslararası eğitim ve gelişim fırsatları (LEAD)
  Bireysel gelişimini önceliklendiren, gelişimi için sürekli olarak fırsatlar arayan Pfizerliler için LEAD’de sınır yok!

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50