Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriGeleceğin Pfizerliler’i Captain Pharma’da yarışıyor!
Geleceğin Pfizerliler’i Captain Pharma’da yarışıyor!

Kariyer yolculuğuna ilaç sektörünün 1 numaralı global şirketinde başlamak isteyenler için Pfizer’in yepyeni online iş yönetim oyunu Captain Pharma başladı! İş dünyasını merak eden, pazarlama, satış, üretim süreçleri nasıl yönetilir bir an önce öğrenmek isteyen öğrenciler için harika bir fırsat sunan Captain Pharma’ya tüm üniversitelerden takımını kuran tüm gençler davetli.

25 Mart 2013, İstanbul - İşveren markasını ve gençlerle buluştuğu online platformunu baştan aşağı yenileyen Pfizer #bendegelecekvar diyen gençlerle, yenilenen e-kariyer sitesi www.gelecek-var.com’da buluşuyor. Etkinlik kapsamında 15 Mart tarihinde başlayan Captain Pharma pazarlama vaka yarışmasında başarılı olan gençler Pfizer’de part-time çalışma imkanı elde edecek. Gençler, 3 Nisan 2013’e kadar takım oluşturup yarışmanın ilk etabını tamamlayarak yarışmaya katılabilecek.

Takımını kur, Pfizer’in iş yönetim oyunu Captain Pharma’ya hemen katıl!
İlaç sektörüne özel olarak geliştirilen ve gerçek bir pazarlama deneyimi sunan Captain Pharma online iş yönetim yarışmasına gençler, en az 3, en fazla 6 kişilik takımlar halinde katılabiliyor.

Platformun sanal iş oyunu Captain Pharma’da gençler ilaç dünyasının dinamiklerini birebir yansıtacak şekilde özel olarak geliştirilen sanal bir dünyada rakiplere karşı yarışıyor ve gerçek bir deneyim yaşıyorlar. Üniversiteliler, kendi takımlarını kurarak pazar, rekabet ve ekonomik veriler gibi tüm dış dinamikleri göz önünde bulundurarak birer üretim, pazarlama, satış ve finans yöneticisi gibi stratejik aksiyonlar alıyorlar. Rakip hareketleri pazar paylarını, satışlarını ve hamlelerini etkiliyor. İki aşamalı olarak kurgulanan yarışmada kendi pazarında birinci olan takımlar Mayıs ayında Pfizer Türkiye Genel Merkezi’nde düzenlenecek olan Captain Pharma final turunda yarışmaya hak kazanacak. Burada Pfizer yöneticileriyle bir araya gelen finalistler sürpriz hediyeler de kazanacaklar. Final turunun kazanan takım üyeleri Pfizer Türkiye’de Pfifty Pfiftyolarak isimlendirilen part-time çalışma hakkı ve kariyerlerini değiştirecek fırsatlar elde edecek.

Pfizer’de senin için gelecek var!
Kariyer yolculuğuna ilaç sektörünün 1 numaralı global şirketinde başlamak isteyenler için işveren markası “Pfizer’de Gelecek-Var”ı yenileyerek yepyeni bir konsept ve tasarımla www.gelecek-var.com adresinde kullanıma açan Pfizer’in yarışmasına aynı adresten katılmak mümkün.

Eğitim programları ile kişisel gelişime destek
Önde gelen işveren olma vizyonunu desteklemek ve en iyi yetenekleri çekmek amacıyla daha fazla gence ulaşmak isteyen Pfizer, www.gelecek-var.com’da geleceğini ilaç sektöründe şekillendirmek isteyen gençlere ihtiyaçları olan tüm bilgi ve uygulamaları sunuyor. Ziyaretçilerin Pfizer’in Ortaköy’deki merkez ofisinin simülasyonuyla karşılandığı platformda, siteye giriş yaptıktan sonra gençler, Pfizer Türkiye Genel Müdürü Stanley Mendonça’nın hoş geldiniz konuşmasıyla karşılanıyor. Pfizerliler’den Pfizer kültürünü, çalışma ortamını ilk ağızdan dinleyebiliyorlar. Medikal, Hukuk, Kurumsal İlişkiler, Finans ve Pazarlama gibi departmanları seçerek proje yöneticileri, direktörler ve birçok yöneticilerin tavsiye ve önerilerini alıyor, yöneticilere soru yöneltebiliyorlar. Pfizer üst düzey yöneticilerinin sunumlarını izleyip, farklı pozisyonlarda çalışan Pfizerliler’den işlerinin detaylarını öğrenebiliyorlar. Oditoryumda sektörlerinin lider isimlerinden farklı konularda sanal eğitimler almaları da mümkün.

Geleceğin Pfizer liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen Yönetici Adayı (MT), yarı zamanlı (Pfifty Pfifty) programlarının yanı sıra Pfizer bünyesindeki medikal, üretim ve satış pozisyonlarına www.gelecek-var.com üzerinden tek bir sayfadan başvurmak artık mümkün. “Pfizer’de Gelecek-Var” sitesine kaydolmak ve tüm uygulamalardan yararlanmak herkes için ücretsiz.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50