Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçSağlığınızHastalıklar ve TedavileriSen Çok Yaşa Sen Çok Yaşa

Daha iyi bir yaşam ve yaşamın her döneminde sağlık için çalışan Pfizer’in küresel ölçekte yürüttüğü Get Old projesi, Türkiye’de 2013 Mayıs'ında Sen Çok Yaşa sloganıyla hayat buldu.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de daha ‘yaşlı’ bir topluma doğru yol alıyoruz. Dolayısıyla nasıl daha iyi ve kaliteli yaşayabileceğimiz sorusunun yanıtları giderek önem kazanıyor. Sağlıklı yaşlanmak ve dolu dolu yaşamak hepimizin ortak beklentisi haline geliyor. Bu temel konu etrafında faydalı mesajlar yayan, duygu ve düşüncelerin paylaşıldığı, tartışıldığı herkese açık bir farkındalık platformu olarak gördüğümüz Sen Çok Yaşa ile ulaşabildiğimiz herkeste sağlıklı yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sen Çok Yaşa üzerinden, insanların yaşamlarının her evresinde sağlıklı kalmalarını destekleyecek pratik ve hayata geçirilebilir öneriler sunuyoruz. Bu önerileri 4 ana mesaj etrafında topluyoruz: Spor Yap, Sağlıklı Beslen, Hastalıklardan Korun, Kontrollerini Düzenli Yaptır. 

Sen Çok Yaşa çerçevesinde bugüne dek neler yaptık?

Sağlığınız

atopikdermatitileyasam.comromatizmatv.orgKök hücre bağışı ile ilgili merak ettikleriniz için candamlasi.comHekimlere ve uzmanlıklarına özel içeriği ile pfizeryaninizda.comÜrünleri̇mi̇z
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50