Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
Hastalık PlatformlarıBaşlangıçSağlığınızHastalık Platformları

Atopik Dermatit ile Yaşam

Kronik bir hastalık olan ve en önemli bulgu olarak cilt kuruluğuyla baş gösteren atopik dermatit (atopik egzama) hastaların ve ailelerinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir.1 Pfizer Türkiye olarak, tedaviyle kontrol altına alınabilen bir hastalık olan atopik dermatite dikkat çekmek üzere “Kırmızı Kazak” farkındalık kampanyasını hayata geçirdik. “Kırmızı Kazak”  atopik dermatit hastalarının kaşıntı, cilt kuruluğu ve kızarıklık semptomlarını temsil ediyor. Kampanyamız ile atopik dermatit hastalığıyla ilgili toplum bilincini sağlamayı ve aynı zamanda bu hastalıkla mücadele eden hasta ve hasta yakınlarının dijital mecralardan hastalık yönetimi ve takibiyle ilgili merak ettikleri soruların cevaplarına ulaşmalarını amaçlıyoruz.

 

1.Atopik Dermatit (Egzama), AİD, https://www.aid.org.tr/hastaliklar/alerji-ve-bagisiklik-sistemi-hastaliklari/atopik-dermatit/ Erişim Tarihi: 18.07.2022.


PP-CIB-TUR-0358 (Ekim 2023)

Devamı
Açık Açık Romatizma

Doktorunuzla romatoid artrit (RA) hakkında daha açık konuşmak, yaşamınızı değiştirebilir. Bu nedenle doktorunuzun nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlayın. Tüm gerçeği paylaşın.

Devamı
KML ile Yaşam

Kronik miyeloid lösemi hakkında merak ettikleriniz, günlük yaşamınıza olan etkileri ve daha bir çok soruya cevap vermeyi amaçlayan KML TV “KML ile Yaşam” kanalında, alanında öncü hekimlerin konuşmalarını dinleyebilirsiniz.

Devamı
Can Damlası

Ülkemizde, başta lösemi hastaları olmak üzere kök hücre bağışı bekleyen binlerce insan var. Kök hücre bağışıyla ilgili doğru bilgileri yaymak için "Elini Uzat" filmimizi paylaşın ve bağış bekleyenlere umut olun!

Devamı
Pfizer Yanınızda

Türkiye'de çalışan hekim, eczacı ve diş hekimleri için hazırlanmış bu sitede, Pfizer ilaçları hakkında bilgiye, kendiniz ve hastalarınız için hazırlanmış Pfizer kaynaklarına ve Pfizer'in çalışma alanında da hastalıklarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Devamı
Romatizma TV

Romatizma TV, romatizma ve romatizmal hastalıklar hakkında hastaları, hasta yakınlarını ve hekimleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış, kısa videolar sunan bir internet sitesidir.

Devamı
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50