Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

Sık Sorulan Sorular
 
BaşlangıçPfizerli̇ OlmakSık Sorulan Sorular

Nasıl başvuruda bulunabilirim?

Açık pozisyonlarımızı pfizercareers.com.tr ve kariyer.net üzerinden inceleyebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu portallar dışında farklı kaynaklardan başvuru kabul edilmemektedir.

Sürecimle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Sürece dahil olmanız durumunda süreç hakkında bilgilendirmeler İnsan Kaynakları tarafından telefon/mail yolu ile veya başvuruda bulunduğunuz portal üzerinden gerçekleştirilecektir.

İlanınıza başvuruda bulunma süresini kaçırdım, sürece nasıl dahil olabilirim?

Yayında olmayan ilanlarımıza başvuru alınmamaktadır, ilgili portalları takip ederek başvurunuzu ilanın aktif olması durumunda tamamlayabilirsiniz.

Management Trainee başvurularınız ne zaman başlıyor ve süreç nasıl ilerliyor?

Her yılın Aralık ve Mayıs aylarında Management Trainee ilanlarımızı ilgili portallarımız üzerinden yayınlanmaktadır. Sürece dahil olacak adaylarımız ile telefon/mail yolu ile iletişime geçilip süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Pfizer’de zorunlu/yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum, nasıl başvurabilirim?

Pfizer’de kısa dönemli ve zorunlu staj programımız bulunmamaktadır. Üniversite öğrencilerine en az üç akademik dönem çalışacak şekilde çeşitli departmanlarda part-time çalışma imkanı sunuyoruz. Açık part-time pozisyonlarımızı kariyer.net üzerinden inceleyebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz.

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50