Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçPfizerli̇ OlmakBurada Sınır Yok

Genç Yetenekler

Genç Yetenekler

MT Universe

“MT Universe” kariyer programı sayesinde çalışanlarımız, kendilerini özenle hazırlanmış bir eğitim programı ile geliştirebilir ve rotasyon imkanlarından da faydalanarak iş üzerinde gelişimlerine devam edebilirler.  Aynı zamanda uluslararası bir çalışma ortamı sunan Pfizer’de farklı bakış açıları ve iş yapış biçimleri edinebilirler.

Detaylar için tıklayınız.

PT Universe

Bir yandan çalışıp bir yandan da kariyerine yatırım yapmak isteyen üniversite ve yüksek lisans öğrencileri haftada en az 2,5 gün ayırarak hem ilaç sektörünün dinamiklerini öğrenme hem de Pfizer’i yakından tanıma fırsatı yakalamış oluyor.

Detaylar için tıklayınız.

Medical Universe

Tıp ve Eczacılık fakültelerinde eğitimlerine devam eden üniversite öğrencileri Medical Universe pozisyonlarına başvurarak henüz kariyerlerinin başında ilaç şirketinde medikal alanda neler yapabileceklerini deneyimleme fırsatı yakalıyorlar.

Detaylar için tıklayınız.

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50