Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
Burada Sınır YokBaşlangıçPfizerli̇ OlmakBurada Sınır Yok


Pfizerli olmak, insan yaşamı için gururla ve keyifle çalışmak, bir lider okulunda global bir deneyim kazanmak demek. Lider yetiştirmeye odaklı bir şirket olarak, insan kaynağı politikalarımızı da bu değer doğrultusunda örüyor, "yaşamlara dokunmak için burada sınır yok" diyoruz; “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışıyoruz.

  • Sosyal kulüplerde kafa dengi Pfizerlilerle hobilerine zaman ayırabilirsin.

  • Kişiye özel esnek yan haklar programımız Pfizer Mutfak ile esnek çalışma saatleri, her gün “rahat kıyafet” uygulaması, doğum günü izni, Hayalin İçin İzin Senin ve Dilediğin Yer İş Yerin esnek çalışma ortamı uygulamalarımızdan faydalanabilirsin.

  • Çalışanlarımızın daha sağlıklı, hareketli, mutlu bir yaşam sürmelerine destek olmak üzere başlattığımız “İyiSen” programımız kapsamında iyi yaşam ipuçları ve içeriklerinin paylaşıldığı internet sitemiz ve şirket içerisinde düzenlediğimiz iyi yaşam etkinlikleri, seminerler gibi aktivitelerimizle daha iyi hissedebilirsin.

Detaylar için tıkla
  • 150 ülke içinde “Lider Okulu” olarak bilinen Pfizer Türkiye’de çalışabilirsin.

  • Sen de, eğitimler ve üstleneceğin farklı rollerle gelişir, global rollerde çalışan Türkler’den biri olabilirsin.

Detaylar için tıkla
  • Dünyada 1849, Türkiye’de 1957’den beri yaşamları daha fazla yıl, yılları daha fazla yaşamla doldurmak için çalışan Pfizer’de, bu idealin bir parçası olabilirsin.

  • Bir Pfizerli olarak, kanserden nadir hastalıklara, migrenden kalp sağlığına kadar pek çok alanda geliştirilen yenilikçi tedavileri insan yaşamına sunuyor olmanın gururunu yaşayabilirsin.

Detaylar için tıkla

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50