• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizerli Olmak

Pfizer’de “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” için çalışıyoruz!

Çeşitlilik ve kapsayıcılığın aktif bir destekçisi olarak, “Cesaret, Uzmanlık, Doğruluk ve Adalet, Mutluluk” değerlerimizle bu amacımızı birlikte başarmak için çalışıyoruz. "Yaşamlara dokunmak için burada sınır yok" diyoruz ve “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışıyoruz. Pfizer dünyasında “yaşam için çalışmanın mutluluğunu” tadıyor, “fırsatlarla dolu bir kariyer” yoluna sahip oluyor, “keyifli ve esnek bir çalışma ortamı”nın tadını çıkarıyoruz.
Çığır açan yeniliklerle alışılmaya meydan okumak, hastaların yaşamını hep en iyisini yaparak değiştirmek, her zaman doğru olanı yapmak, işine ve hastalara sorumlu davranmak, yaptığın işten mutlu olmak ve gurur duymak için seni de aramıza bekliyoruz!

 

BURADA SINIR YOK

“Yaşamlara Dokunmak İçin Burada Sınır Yok” diyor, seni de Pfizer ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

DAHA FAZLA OKU

AÇIK POZİSYONLAR

Pfizer Türkiye’deki açık pozisyonlar ve Pfizer uluslararası iş olanakları.

DAHA FAZLA OKU

SIK SORULAN 
​​​​​​​SORULAR

Başvurularınız ve işe alım süreci hakkında merak ettikleriniz.

DAHA FAZLA OKU
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.