Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
Pfizerli̇ OlmakBaşlangıçPfizerli̇ Olmak

Pfizer’de “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” için çalışıyoruz!

Çeşitlilik ve kapsayıcılığın aktif bir destekçisi olarak, “Cesaret, Uzmanlık, Doğruluk ve Adalet, Mutluluk” değerlerimizle bu amacımızı birlikte başarmak için çalışıyoruz. "Yaşamlara dokunmak için burada sınır yok" diyoruz ve “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışıyoruz. Pfizer dünyasında “yaşam için çalışmanın mutluluğunu” tadıyor, “fırsatlarla dolu bir kariyer” yoluna sahip oluyor, “keyifli ve esnek bir çalışma ortamı”nın tadını çıkarıyoruz.
Çığır açan yeniliklerle alışılmaya meydan okumak, hastaların yaşamını hep en iyisini yaparak değiştirmek, her zaman doğru olanı yapmak, işine ve hastalara sorumlu davranmak, yaptığın işten mutlu olmak ve gurur duymak için seni de aramıza bekliyoruz!

Burada sınır yok

“Yaşamlara Dokunmak İçin Burada Sınır Yok” diyor, seni de Pfizer ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Daha fazla oku
Açık pozisyonlar

Pfizer Türkiye’deki açık pozisyonlar ve Pfizer uluslararası iş olanakları.

Daha fazla oku
Sık sorulan sorular

Başvurularınız ve işe alım süreci hakkında merak ettikleriniz.

Daha fazla oku
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50