Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçPfizer'de BilimAr-GeUluslararası Ar-Ge AğıUluslararası Ar-Ge Ağı


2009 yılında Wyeth birleşmesiyle artık daha geniş ve çeşitlendirilmiş global ürün portföyüne sahip olmanın yanı sıra; biyoteknoloji, aşılar, sağlık ürünleri, beslenme ve hayvan sağlığı alanlarındaki olanaklarını da güçlendiren Pfizer, dünyanın lider biyofarmasötik ürün şirketi olma sorumluluğunu üstlenmiştir. İki şirketin birleşmesiyle henüz araştırma geliştirme aşamasında olan güçlü ürünlerle birlikte dünyanın en iyi bilim adamlarını da bünyesinde barındırmaya başlayan Pfizer, öncü bir bilimsel konuma ve insan sağlığına daha fazla katkıda bulunacak üretim olanağına sahip olmuştur.

Araştırma ve geliştirme süreci boyunca, Pfizer’in 9 araştırma birimi ve üç iş birimi, ilaç ve aşılarımızın dizayn ve optimize edilmesinden sorumlu birçok partner birim tarafından desteklenmektedir. Bu partner birimler Tıbbi Kimya, Farmasötik Bilimler, İlaç Güvenliliği, Ruhsatlandırma ve Geliştirme Operasyonları’nı içermektedir. Partner birimler her tedaviyi, hastalar için optimize etmeye yönelik önemli uzmanlıklara sahiptir.

Pfizer’in ürün geliştirme hattında bugün, toplamda 400 civarında proje yer almaktadır.

Ar-Ge
 

Ar-Geİlaçta Ar-Ge, Türki̇ye ve PfizerUluslararası Ar-Ge AğıPfizer Ar-Ge Merkezleri
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50