Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçPfizer'de BilimAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer ve Yeni İlaç Geliştirme ÇalışmalarıPfizer ve Yeni İlaç Geliştirme Çalışmaları

Pfizer, Alzheimer, onkoloji, ağrı, nöroloji, diyabet ve inflamasyon gibi önemli tedavi alanlarında hastalara yeni çözümler sunacak güçlü Ar-Ge projeleri ile Araştırma-Geliştirme çalışmalarına her yıl 7 milyar dolar yatırım yapmaktadır.

Pfizer’in dünya çapında 9 büyük Ar-Ge merkezi bulunmaktadır ve tüm dünyada 10.000’e yakın Pfizerli bilim insanı yenilikçi tedaviler ve aşılar keşfetmek için çalışmaktadır. 15’den fazla tedavi alanında yeni molekül ve endikasyon geliştirilmesi amacıyla 90 Ar-Ge programı yürütülmekte ve bir çok  alanda yeni tedavilere yönelik 80’in üzerinde inovatif ürünle 66 ülkede 400’e yakın klinik araştırma yürütülmektedir.

Türkiye'de ise, Klinik Araştırmalar Departmanı’mızın sorumluluğunda çok sayıda lokal ve uluslararası klinik araştırma yapılmış olup halen hepsi uluslararası olmak üzere toplam 28 proje yürütülmektedir.

Klinik araştırma operasyonları için, uluslararası araştırma şirketleriyle stratejik işbirliği çerçevesinde çalışılmaktadır. Pfizer yapılanması içerisinde Türkiye, Yunanistan, Romanya, Moldova, Belarus ve Rusya’nın dahil olduğu bölgenin liderliği Türkiye’den yapılmaktadır.

Tüm klinik araştırmalarımız  Sağlık Bakanlığı ve Etik Kurul Onayları ile  üniversite ve eğitim hastanelerinde ve bazı özel hastanalerde uzman doktorlar tarafından  yürütülmektedir.

Yeni İlaç Geliştirme SüreciYeni İlaç Geliştirmenin Dünya ve Türkiye'deki DurumuPfizer ve Yeni İlaç Çalışmaları

Ar-Ge
 

Ar-Geİlaçta Ar-Ge, Türki̇ye ve PfizerUluslararası Ar-Ge AğıPfizer Ar-Ge Merkezleri
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50