Skip directly to content

Bize Ulaşın

 
1 Start 2 Complete

Sorumluluk Reddi:
Pfizer Türkiye talebinize; şikayetinize ya da söylediğiniz diğer hususlara yanıt sağlayabilmek ve cevap verebilmek için verdiğiniz bilgilerinizi saklar. Yasal işlemler için gerekmediği sürece bilgileriniz bu amaç için kullanılacaktır. Bilgilerin ülkedeki Pfizer Türkiye iştirakleri, ortakları ve ruhsat otoriteleri ile de paylaşımı gerekli olabilir. Advers olay raporlamasında verilen bilgiler ilaçların güvenliği ile ilgili ruhsat otoritelerinin gereksinimlerini karşılamak için kullanılacaktır. Yürürlükteki kanunlara göre bilgilerinize erişmek ve düzenlemek hakkına sahip olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin kullanımı ile ilgili herhangi bir soru ve talebiniz için yukarıda bulunan KVKK Başvuru Formunu doldurarak belirtildiği şekilde bize iletiniz. LÜTFEN bu bilgilerin, sadece Pfizer ürünü ile ilgili bilgi talebinde bulunmuş kişi için tasarlanmış olduğuna DİKKAT EDİNİZ. Tam olarak bu bilgiyi talep etmediyseniz lütfen bizi bilgilendiriniz.

“Pfizer’e yapılacak başvurular, aşağıda sunulan Başvuru Formu’nun çıktısı alınarak Noter vasıtasıyla Muallim Naci Caddesi, No:55 Ortaköy 34347 başvuru adresine zarfın üzerinde “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” yazılacak şekilde tarafımıza iletilebilecektir.”


Veri Sahibi Başvuru Formu
(Dokümana ulaşmak için tıklayınız) 
 
Veri Sahibi Başvuru Hakkına İlişkin Bilgilendirme
(Dokümana ulaşmak için tıklayınız) 

 

Aydınlatma Metni’ni ve Gizlilik Politikası’nı okudum, bu kapsamda verdiğim kişisel bilgilerin tarafıma ait olduğunu, Pfizer tarafından işlenebileceğini ve aktarılabileceğini kabul ediyorum. Aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluğun tarafıma ait olacağını kabul ederim. Sorumluluk reddini okudum ve kabul ediyorum. 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.