Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızPfizer ve ToplumHasta Derneklerine Yapılan DesteklerHasta Derneklerine Yapılan Destekler


Hasta dernekleri, belirli bir hastalığı veya tıbbi bir durumu olan kişilerin yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlar. Hasta dernekleriyle çalışmak, uygun faaliyetlerini desteklememize ve hastaların karşılanmamış ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların en iyi nasıl karşılanabileceğini daha iyi anlamamıza olanak tanır. Hasta içgörülerini elde ederek, hastalar için ilaç ve destek programları geliştirmemizi sağlayan hastalık yükü hakkında daha iyi bilgi sahibi oluruz.

Hasta derneklerine destek sağlarken veya onlarla iş birliği yaparken, Pfizer'in yol gösterici ilkeleri bağımsızlık ve şeffaflıktır. Hasta dernekleri ile ilişkiler hem değerli hem de esastır ve bu organizasyonların bağımsızlıklarını korumalarını ve ilişkilerimizin şeffaf olmasını sağlayarak, geliştirdiğimiz ilişkilerden emin olur ve gurur duyabiliriz. Bu ilişkiler hakkındaki bilgilerin doğrudan ve açık bir şekilde paylaşılmasının, bu ilişkilerin hasta yönetimine getirdiği kritik değeri açıklamaya yardımcı olacağını umuyoruz.

Pfizer'e ve ilaçlarımıza güven oluşturmak ve sürdürmek için şeffaflığın gerekli olduğuna inanıyoruz ve Avrupa İlaç Endüstrileri ve Dernekleri Federasyonu'nun (EFPIA) ilaç endüstrisinde şeffaflığı geliştirmek için yaptığı çalışmaları güçlü bir şekilde destekliyoruz.

Değer aktarımının detaylarına ulaşmak için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz: Pfizer Medical, Scientific & Patient Education Grant Transparency | Pfizer

 

Pfizer ve Toplum
 

Pfizer ve ToplumKurumsal sosyal sorumluluk projeleri̇mi̇zHasta Derneklerine Yapılan Destekler
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50