Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

HomeAmacımızMedyada PfizerBasın OdasıBasın Odası

Dünyada 170 yıldır, ülkemizde ise 1957 senesinden bu yana tıbba ve topluma hizmet eden Pfizer, kamuoyunun toplum sağlığı konularındaki duyarlılığının, hızlı ve doğru bilgilendirilme gereksiniminin farkındadır.

Bu nedenle, basın mensuplarımıza tüm bilgi ve doküman taleplerinin karşılanmasında her zaman destek vermeye ve memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Her konudaki sorularınız, bilgi ve görüş istekleriniz için basın merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Pfizer Basın Merkezi
Tel: 0212. 219 29 71

Basın Bültenleri

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

Pfizer Logoları Pfizer Logo Kullanım Kılavuzu (PDF)Siyah Pfizer Logo (png) (EPS)Beyaz Pfizer Logo (png) (EPS)Pfizer Logoları Toplu Olarak İndir (ZIP)

Hakkımızda

HakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşarı ve ödülleri̇mi̇zYöneti̇m takımıBasın OdasıTürkiye'de Toplumsal Projeler
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50