Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın Bültenleri

Yıldız İş Dünyası Ödülleri Sektörün Enleri Kategorisinde “Yılın En İyi Sağlık Firması” Pfizer Türkiye oldu

Yıldız İş Dünyası Ödülleri Sektörün Enleri Kategorisinde “Yılın En İyi Sağlık Firması” Pfizer Türkiye oldu

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Yıldız İş Dünyası Ödülleri’ YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da gerçekleşen ödül töreni ile açıklandı. Üniversite öğrencilerinin oylarıyla sektörün enleri kategorisinde “Yılın En İyi Sağlık Firması” Pfizer Türkiye oldu

Yıldız Teknik Üniversitesi iş ve kariyer kulübü olan Kalite ve Verimlilik kulübü bu sene ilk defa Yıldız İş Dünyası Ödülleri düzenledi. Sektörünün enlerini taçlandıran Yıldız İş Dünyası Ödülleri; FMCG, E-Ticaret, Teknoloji, Sürdürülebilirlik, Banka, Enerji, Bilişim, Gıda, Girişim, Sosyal Sorumluluk ve Sağlık gibi 20’yi aşkın kategoride düzenlendi. 5 Aralık’ta Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde “Yılın Enleri” üniversite öğrencilerinin oylarıyla seçildi. 

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, oylamada elde ettikleri başarıyla ilgili şunları söyledi: “Bilim kazanacak anlayışıyla çalışan biyofarma şirketi olarak, uluslararası kariyer fırsatlarımız, esnek ve keyifli çalışma ortamımız, çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürümüz, rotasyonla lider yetiştirme anlayışımız, işveren markamızın tüm değerleri ve uygulamalarıyla yaşamlara dokunmak için burada sınır yok demeye devam ediyoruz. Geleceğimizin profesyonelleri olacak öğrenciler ve genç yetenekler tarafından bu ödüle layık görülmekten dolayı gurur duyuyoruz.”
 

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.
 

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50