Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriUfakBirAra.com 1 yılı ödüllerle geride bıraktı
UfakBirAra.com 1 yılı ödüllerle geride bıraktı

Yoğun iş yükü ve temposuyla çalışan aile hekimlerinin ufak bir ara verdiklerinde mesleki ve sosyal açıdan kendilerini güncelleme isteklerini karşılamak için Pfizer Türkiye tarafından hayata geçirilen UfakBirAra.com 1. yaşını ödüllerle geride bırakırken, 2015’e yenilenen tasarımı ve içerikleriyle girdi. Aile hekimlerine hizmet veren platform 3 bini aşkın üyeye sahip.

4 Şubat 2014, İstanbul Hastaların genellikle hekimle ilk karşılaşma noktası olan aile hekimleri, erken tanıdan tedaviye, hastalıklardan korunma ve hasta bakımına kadar geniş bir alanda hastalara ve hasta yakınlarına danışman rolü üstleniyor. Her hafta güncellenen içeriği, sürekli artarak sayısı 14’e ulaşan medikal konu başlıkları ve alanında uzman fikir liderlerinin katkılarıyla yenilenen UfakBirAra.com, çok sayıda hastaya hizmet verebilmek için zamanla yarışan aile hekimlerine merak ettikleri mesleki, hukuki ve sağlık sistemiyle ilgili konuların ve sosyal içeriklerin bir araya toplandığı bir platform sunuyor.

UfakBirAra.com henüz 1. yaşına basmadan kazandığı ödüllerle de sektörde farkını kanıtladı. UfakBirAra.com dijital dünyanın en saygın yarışmalarından olan Interactive Media Awards (IMA) ilaç sektörü kategorisinde yapılan toplam 85 başvuru arasında “Sınıfının En İyisi” Ödülü’ne ve MediaCat’in Sağlık İletişimi alanında Dijital Kategoriler dalında “En İyi İnternet Sitesi/Uygulaması” Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Pfizer Türkiye Strateji, İş Geliştirme ve Çok Kanallı Pazarlama Müdürü Tuğhan Demirbilek UfakBirAra.com’u şöyle anlatıyor: “Ufakbirara.com Türkiye’de bir ilaç firması tarafından sunulan aile hekimlerine özel tek internet sitesi. Aile hekimlerinin ihtiyaçları ve ilgi alanlarına uygun olarak site her hafta özgün ve yeni içeriklerle zenginleşiyor. Ufakbirara.com’da aile hekimleri medikal, mesleki ve sosyal konularda makaleler, videolar, görseller ve indirilebilir içeriklere erişebiliyorlar. Sitede aile hekimlerinin en çok ilgilendiği medikal alanlarda konunun uzmanlarından sunum videoları veya canlı yayınları banttan izlemesi; aile hekimlerinin sıklıkla karşılaştığı adli tıp konularında güncel makaleleri bulması; son kitaplar, gezi, sinema, kültür konularında keyifli ve doyurucu yazı ve fotoğraflara ulaşması mümkün. Mevcut üye hekimlerimizden gördüğümüz ilgi ve aldığımız geri bildirimler de doğru yolda olduğumuza dair en önemli motivasyon kaynağımızı oluşturuyor.”

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50