Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriTulpar Demirbilek, Doğu Avrupa Bölgesi İş Analitiği ve İçgörü Lideri görevine atandı
Tulpar Demirbilek, Doğu Avrupa Bölgesi İş Analitiği ve İçgörü Lideri görevine atandı

Demirbilek yeni görevinde, Polonya ve Romanya gibi Doğu Avrupa ülkeleri ve Türkiye’den sorumlu olacaktır.
 


Pfizer’de 11 sene boyunca çeşitli pozisyonlarda ve ülkelerde çalışarak deneyim kazanan Tulpar Demirbilek, Pfizer’e Doğu Avrupa Bölgesi İş Analitiği ve İçgörü Lideri (Business Analytics & Insight Eastern Cluster Lead) olarak değer katmaya devam edecek.

Tulpar Demirbilek yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Hızla değişen ve gelişen sağlık sektöründe bilgiyi yönetmek ve anlayarak yön gösterici içgörülere dönüştürmek şirketlere önemli bir avantaj sağlıyor. Hedefim Pfizer’in Doğu Avrupa’da da liderliğine yenilikçi analitik yöntemler kullanarak stratejik yön vermektir. Şimdiye kadar Pfizer’de kazandığım deneyimin yeni görevimde bana önemli katkılar sunacağına dair inancım tam. Yenilikçi eğitim, gelişim ve insan kaynakları uygulamalarıyla çalışanlarını her zaman destekleyen Pfizer Türkiye’den yetişen biri olarak daha geniş bir coğrafyaya açılmanın heyecanını yaşıyorum.”

Liderlik okulu Pfizer!

Pfizer Türkiye, bugüne kadar yetiştirdiği yöneticilerden 70’ten fazla kişiyi yurtdışı Pfizerler’e gönderdi. Pfizer Türkiye’nin bugüne kadar yetiştirdiği yöneticiler arasında dünyanın dört bir yanındaki Pfizerler’de önemli görevlere gelen birçok Türk yönetici var. Bunlar arasında bölge liderliği, ülke genel müdürlüğü gibi çok önemli üst düzey görevlere gelen Türk yöneticiler de mevcut.

Tulpar Demirbilek hakkında

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve 1994 yılında University of San Francisco’da işletme yüksek lisansını (MBA) tamamladı. Marmara Üniversitesi’nde Avrupa Birliği üzerine doktora çalışmasına devam ediyor. 1995 yılında Pfizer’e ticari ödemeler uzmanı olarak katılan Demirbilek, sırasıyla proje yöneticiliği ve ürün müdürlüğü görevlerini üstlendikten sonra 2003 – 2006 yılları arasında pazarlama yöneticisi olarak Pfizer New York’ta çalıştı. Pfizer’den ayrıldıktan sonra Management Center’da danışman, Kent Sağlık Grubu’nda pazarlama direktörü ve Actando Global SAS firmasında kıdemli danışman olarak görev yaptı. Tulpar Demirbilek, Haziran 2013’ten bu yana Pfizer’de sırasıyla İş Geliştirme ve Strateji Müdürlüğü ve İş Analitiği ve İçgörü Müdürü görevlerini yürütmüştü.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50