Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriTüm Türkiye’den eczacılar Pfizer Ulusal Eczane Akademisi’nde buluştu!
Tüm Türkiye’den eczacılar Pfizer Ulusal Eczane Akademisi’nde buluştu!

Pfizer Türkiye mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak isteyen eczacılara destek olmak üzere 21-22 Eylül 2013 tarihlerinde Kıbrıs’ta 2. Ulusal Eczane Akademisi toplantısı düzenledi.

25 Eylül 2013, İstanbul - Eczacıların iletişim ve hasta ilişkileri gibi saha becerileri ve mesleki gelişimlerine yönelik eğitimlerin yanı sıra erektil disfonksiyon, dislipidemi gibi hastalıklar ve akılcı ilaç kullanımı gibi konulardaki oturumlarla katma değer yaratan toplantıların ikincisi, 15 farklı ilden yaklaşık 120 eczacının katılımıyla gerçekleşti. İlki bu yıl Mayıs ayında yapılan Ulusal Eczane Akademisi toplantıları daha önce Pfizer Eczane takımı tarafından bölgesel olarak düzenlenirken, toplantılar Mayıs ayından bu yana ulusal çapta ve daha geniş kapsamlı olarak düzenleniyor.

2. Ulusal Eczane Akademisi’nde yazar, kişisel dönüşüm uzmanı ve büyük markaların iletişim danışmanı şapkalarıyla üç kulvarda çalışmalarını sürdüren Aret Vartanyan, eczacılara yaşamda aradıklarını bulmak ve gerçekten yaşamak konulu bir seminer verdi. Ayrıca “Satın Alma Anında Müşteriyi Tanıma ve Etkin İletişim” teknikleri ve Satın Alma Anında Müşteriyi Yönlendirme: Güven Duygusunun Önemi” konularında konuşmalarıyla birebir müşteri ilişkilerinin her gün yaşandığı eczanelerde eczacılara çeşitli iletişim tekniklerini anlattı. Kıbrıs, Nuh’un Gemisi Hotel’de yapılan toplantıda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Aydın Tunçkale “Dislipidemi ve Bir Komorbidite Olarak Erektil Disfonksiyon” konulu konuşmasıyla yer aldı

Toplantının ikinci gününde Ecz. Adile Özdağ, Ecz. Bengü Özdemir ve Circle Danısmanlık bünyesinde koçluk ve danışmanlık yapmakta olan Ayşin Kürkçüoğlu Şencan “Eczanede Her Yönüyle Verimlilik” konulu eğitimleriyle eczane yönetimi alanında önemli bilgiler aktardı. Ardından Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Cem İncesu “Sertleşme Bozukluğu Tedavileri: Cinsel Mutluluğa Giden Uzun İnce Yol” ve “Akılcı İlaç Kullanımı” başlıklı konuşmalarıyla eczacılarla bir araya geldi. Eğitimlere katılan eczacılar, birer sertifika da almaya hak kazandı.

Pfizer Türkiye Ticari Portföy İş Birimi Direktörü Emre Kaan 2. Pfizer Ulusal Eczane Akademisi hakkında şunları söyledi: “Halkımızın en çok güvendiği ve en kolay ulaşabildiği sağlık danışmanı konumundaki eczacılarımız, sağlıklı bireylerle ve hastalarla doğrudan ve sürekli bir ilişki içerisindedir. Eczacılarımızın her hasta ve bireyin ihtiyaç duyduğu doğru bilgiyi sunabilmesi, yönlendirmeyi yapabilmesi ve mesleki yeterliliklerinin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla hazırlanan Pfizer Ulusal Eczane Akademisi ile eczacılarımızın sundukları hizmetlerin kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Katılan tüm eczacılarımızın zengin içerikli programımızdan keyif almaları dileğiyle, yönetim, mesleki ve bireysel becerilerinim gelişimine destek olabilmeyi umut ediyoruz”.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50