Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriRomatolojinin Gündemi Yeniden Romatologia’da
Romatolojinin Gündemi Yeniden Romatologia’da

Yılın ilk döneminde 1700 hekimle buluşan romatolojinin Türkiye’deki ilk ve tek e-kongresi Romatologia, romatoloji gündemine dair yepyeni konularıyla 16 Aralık 2013-17 Ocak 2014 arasında hekimlerin katılımına açık olacak.

24 Aralık 2013, İstanbul - Romatoloji alanında Türkiye’nin tek sanal kongresi olan Romatologia, romatoloji ve diğer uzmanlıklardan hekimlerin, romatoloji alanındaki son gündemi günün diledikleri saatinde diledikleri yerden takip etmelerine olanak tanıyacak. Tıbbın hizmetine sunduğu yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle fark yaratan Pfizer, Romatologia ile romatolojik hastalıklar ile ilgili binlerce uzmanı yeni ve benzersiz bir teknolojik dünyada buluşturacak.

“Romatoloji Kayıt Kütükleri”, “Klinik Pratiğe İlişkin Konular” ve “Yeni Tedavi Seçenekleri” konu başlıklarının altında pek çok yeni sunuma erişim sağlayan Romatologia, dileyen katılımcılar için “Zengin Romatologia Arşivi”nin “Kendini Çürütme Çabası ve Etik” gibi ilgi çekici sunumlarına da erişim sunuyor.

33 Konuşmacı, 22 Merkez Romatologia’da buluşacak

Pfizer İnflamasyon Grubu tarafından yürütülen Romatologia, romatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi, dahiliye uzmanları ve aile hekimleri gibi farklı uzmanlık alanlarından hekimleri en son dijital teknolojileri kullanarak romatoloji gündemiyle sanal ortamda buluşturuyor. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce hekime ulaşacak Romatologia’da, toplam 39 konu masaya yatırılacak, 33 konuşmacı ve 22 merkez bir araya gelecek. Hekimler, “Ankilozan Spondilitte Erken Tanı”, “İnflamatuvar ve Mekanik Bel Ağrıları, Tedavi Yaklaşımları”, Bilgi Okuryazarlığı”, Hastalıkların Ortaya Çıkma Sıklıklarının Ölçümü: Risk Hesaplamaları” gibi pek çok konuyu uzmanından dinleyebilecek.

Pfizer Türkiye Medikal Direktörü Dr. Turgay Aydınlar , “Romatologia’nın asıl değeri güncel veriler ışığında bilimsel içeriği oluşturan uzmanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile dijital dünyanın hızlı ve yaygın erişim kolaylığını bir araya getirmesi. Hekimlerimiz, 1 ay boyunca, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan romatoloji alanında dünyadaki son gelişmelerin derlendiği bu sanal kongreye katılarak bilgilerini güncelleme fırsatı bulabilecekler. Pfizer olarak hekimlerimizin romatoloji alanındaki en son bilgilere hızla erişimine imkan veren böyle bir ortama katkıda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuşuyor.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50