Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriRomatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi yeniden yayında!Romatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi yeniden yayında!
Romatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi yeniden yayında!

Tıbbın hizmetine sunduğu yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle fark yaratan Pfizer, romatoloji alanında ülkemizde gerçekleştirilen tek sanal kongre olma özelliğini taşıyan ‘Romatologia’ ile, 20 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında romatolojik hastalıklar ile ilgili binlerce uzmanı yeni ve benzersiz bir teknolojik dünyada buluşturuyor.

20 Haziran 2013, İstanbul - Romatoloji alanında Türkiye’nin tek e-kongresi olan Romatologia, 20 Mayıs-30 Haziran 2013 tarihleri arasında devam edecek. www.romatologia.com adresinde gerçekleşecek olan e-kongre, geleneksel kongrelerden farklı olarak 1 ay boyunca takip edilebilecek. Pfizer İnflamasyon Grubu tarafından yürütülen Romatologia, romatolojik hastalıkların tedavisiyle uğraşan farklı uzmanlık alanlarından hekimleri en son dijital teknolojileri kullanarak romatoloji gündemiyle sanal ortamda buluşturmayı amaçlıyor. “Romatoloji Kayıt Kütükleri”, “Klinik Pratiğe İlişkin Konular” ve “Yeni Tedavi Seçenekleri” konu başlıklarının altında pek çok yeni sunuma erişim sağlayan Romatologia, dileyen katılımcılar için “Zengin Romatologia Arşivi”nin de kapılarını açıyor.

29 Konuşmacı, 20 Merkez Romatologia’da buluşacak
Türk tıp tarihinin romatoloji alanındaki ilk ‘e-kongresi’ne 2010 yılında imza atan Pfizer, “Romatologia” ile romatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi, dahiliye uzmanlarını ve aile hekimlerini yepyeni ve benzersiz bir dünyada tekrar buluşturuyor. Romatologia’da, toplam 32 konu masaya yatırılacak. 29 konuşmacı ve 20 merkezin bir araya geldiği etkinlikte hekimler, “Ankilozan Spondilitte Erken Tanı”, “İnflamatuvar ve Mekanik Bel Ağrıları, Tedavi Yaklaşımları”, Bilgi Okuryazarlığı”, Hastalıkların Ortaya Çıkma Sıklıklarının Ölçümü: Risk Hesaplamaları” gibi pek çok konuyu uzmanından dinleyebilecek.

Pfizer Türkiye Medikal Direktörü Dr. Turgay Aydınlar, “Romatologia’nın asıl değeri güncel veriler ışığında bilimsel içeriği oluşturan uzmanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile dijital dünyanın hızlı ve yaygın erişim kolaylığını bir araya getirmesi.

Hekimlerimiz, 1 ay boyunca, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan romatoloji alanında dünyadaki son gelişmelerin derlendiği bu sanal kongreye katılarak bilgilerini güncelleme fırsatı bulabilecekler.

Pfizer olarak hekimlerimizin romatoloji alanındaki en son bilgilere hızla erişimine imkan veren böyle bir ortama katkıda bulunablmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Romatologia ile Türkiye’nin dört bir yanından binlerce hekime ulaşılması hedefleniyor.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50