Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizerli yöneticiler 20 Şubat’taki 8. Pharma Power Conference’da yeni yönetim, eğitim ve pazarlama yöntemlerini anlatacak
Pfizerli yöneticiler 20 Şubat’taki 8. Pharma Power Conference’da yeni yönetim, eğitim ve pazarlama yöntemlerini anlatacak

Pfizer’in ilaç sektörüne yetiştirdiği genç ve deneyimli yöneticiler arasında yer alan Gökhan Salmanoğlu ve Serra Kökten 20 Şubat 2014’te gerçekleşecek olan 8. Pharma Power Conference’da ilaç sektörüne alanlarında edindikleri bilgi ve tecrübelerini aktaracak. İlaç dünyasını bir araya getiren, sektörün ve sektör çalışanlarının gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılar sağlayan Pharma Power Conference, kapsamlı içeriği, bilgilendirirken eğlendiren yapısı ve farklı etkinlikleri ile her yıl önemli sayıda katılımcıyı bir araya getirmeyi başarıyor.

7 Şubat 2014, İstanbul
 20 Şubat 2014’te Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de düzenlenecek 8. Pharma Power Conference’da önemli ilaç şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, CEO'ları, genel müdürleri ile diğer yöneticiler ve otoritelerden oluşan seçkin konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle seçilmiş konular ve uygulamalarla, ilaç dünyasında kalıcı izler bırakmanın yolları anlatılacak.

Pfizer EURIT (Emerging Markets Europe, Russia, India, Turkey) Çok Kanallı Pazarlama Lideri Gökhan Salmanoğlu Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Pirtini moderatörlüğünde gerçekleşecek “İlaç Pazarlamada Çok Kanallı Pazarlama (Multichannel Marketing) Stratejileri ve Yöntemleri” konulu oturumda konuşmacı olarak yer alacak.

Pfizer Türkiye Kurumsal Eğitim ve Gelişim Müdürü Serra Kökten ise İskender Eser moderatörlüğünde gerçekleşecek “Organizasyonel Öğrenme ve Gelişim Yöntemleri” konulu oturuma katılarak ülkemizin önde gelen işverenlerinden Pfizer’in eğitim ve gelişim politikaları ile uygulamaları hakkında bilgiler verecek.

Pharma Power Conference hakkında ayrıntılı bilgi için: www.pharmapowerconference.com

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50