Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer’den yarı zamanlı çalışan üniversite öğrencilerine tam destek!
Pfizer’den yarı zamanlı çalışan üniversite öğrencilerine tam destek!

Bir yandan çalışırken bir yandan da kariyerine yatırım yapmak ve Türkiye’nin en parlak sektörlerinden biri olan ilaç sektörünü yakından tanımak isteyen üniversite öğrencileri Pfizer’de, “Pfifty Pfifty” adı verilen program dahilinde yetiştiriliyor. Bu program ile farklı departmanlarda yarı zamanlı çalışma imkanı yakalayan öğrenciler, Pfizer’de gerçekleşen Pfifty Pfifty Day’de buluştu. Üniversiteli Pfizerliler gün boyunca eğitimlere katıldı, sunumlar yaparak fikirlerini anlattı, birbirine ilham verdi, verimli ve keyifli bir gün geçirdi.
 


Pfizer, üniversite öğrencilerinin geleceklerini şekillendirme sürecinde önemli bir deneyim kazanacakları yarı zamanlı pozisyonları 2014 yılında, Pfifty Pfifty ismiyle yeni bir marka altında topladı. Bu marka ile Pfizer, bir yandan çalışırken bir yandan da kariyerine yatırım yapmak ve Türkiye’nin en parlak sektörlerinden biri olan ilaç sektörünü yakından tanımak isteyen üniversite öğrencileri için farklı departmanlarda yarı zamanlı çalışma imkanı sunuyor.
 


Yarı zamanlı Pfizerliler eğitim aldı, yönetici adaylarıyla buluştu, projelerini sundu

Bu sene ilk defa düzenlenen Pfifty Pfifty Day kapsamında pazarlama, medikal, insan kaynakları, ticari operasyonlar ve iş analitiği ve içgörüsü departmanlarında yarı zamanlı çalışan Pfizerliler Kurumsal İmaj, Kurumsal Hayata Adaptasyon ve CV ve Mülakat Tüyoları konularında eğitim alırken aynı zamanda farklı departmanlardan Pfizerli yönetici adaylarıyla sohbet ederek Pfizer’de çalışmak üzerine detayları öğrendiler. Gün boyunca eğitimlere katılan 12 part-time, Pfizerli yöneticilere kendi hazırladıkları proje sunumlarını yaptı. Yöneticilerin projeleriyle ilgili sorularını ve yorumlarını alan katılımcılar, fikirlerini üst düzey yöneticilerin bakış açısıyla değerlendirme ve geliştirme fırsatı buldular.

Pfifty Pfifty adaylarını “Pozisyona değil, Pfizer’e işe alım” felsefesiyle, geleceğin yöneticisi olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler arasından seçtiklerini ifade eden Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Bahar Özen Şansal “Pfizer olarak yeni mezun ve öğrencilere yönelik imkan sunduğumuz Pfifty Pfifty ile, öğrencilere geleceklerini şekillendirirken yol gösteriyor ve bu uygulamamızla ilaç sektörüne öncülük ediyoruz. Geleceğin yönetici ve liderlerini yetiştirmek üzere en yetenekli gençleri Pfizer bünyesine çekmeyi ve burada diledikleri departmanda iş ortamını tanımalarını istiyoruz. Tüm üniversite öğrencisi gençleri, bireysel ilgi alanları ve kariyer tercihlerine göre farklı konulardaki eğitim programlarından, vaka çalışmalarından ve Pfizer yöneticileri tarafından yapılan sunumlardan faydalanmaya ve Pfifty Pfifty olarak Pfizer’de çalışmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50