Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer’de Yeni İş birimine Yeni Yönetici
Pfizer’de Yeni İş birimine Yeni Yönetici

Gökhan Salmanoğlu, ilaç sektörünün yenilenen gündemine ve yeni iş yapış biçimlerinin kazandığı öneme paralel olarak Pfizer bünyesinde kurulan NeoBusiness Koordinatörlüğü görevine getirildi.

22 Mayıs 2012, İstanbul İlaç sektörü son derece dinamik ve özellikle de son yıllarda ciddi bir dönüşümden geçen bir sektör; Pfizer Türkiye’de son 5 yılda pek çok farklı yeni birim kuruldu. NeoBusiness birimi, değişen ve gelişen ekosistemde, mevcut süreçleri ve kaynakları destekleyerek ve teknolojiyi bir araç olarak kullanarak paydaşlara daha verimli yollardan etkileşim ve iletişim kurmayı, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak yeni iş yapış modelleri geliştirmeyi hedefliyor.

Pfizer Türkiye NeoBusiness Koordinatörlüğü görevine getirilen Gökhan Salmanoğlu, yeni görevi ile ilgili olarak şöyle konuşuyor: “Türkiye’de 30 milyonu aşkın internet kullanıcısı bulunuyor ve paydaşlarımızın tamamına yakını interneti aktif kullanıyor. Bu ekosistem, ilaç firmalarına dijital ve teknolojik kanallarla yeni iş yapış modelleri geliştirmek için yepyeni fırsatlar sunuyor. Kurulduğundan bu yana birçok yenilikçi projeyi hayata geçiren NeoBusiness takımı ile birlikte sektörde ve Türkiye’de birçok ilke imza atmaya devam edeceğimizden eminim.”

Gökhan Salmanoğlu hakkında

Gokhan Salmano

Gokhan Salmano

ODTÜ Endüstri Mühendisliğinden 2004 yılında onur derecesi ile mezun olan Gökhan Salmanoğlu, çalışma hayatına Aygaz’da pazarlama alanında başladı. Ardından P&G Polonya ve P&G Türkiye bünyesinde çeşitli pazarlama ve dijital pazarlama pozisyonlarında bulunan Salmanoğlu, son olarak Pfizer’de NeoBusiness Koordinatörlüğü görevini üstlendi.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50