Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Uluslararası Gelişmiş Pazarlar Satış & Pazarlama Dijital İş Ortağı Ata İsmet Özçelik oldu
Pfizer Uluslararası Gelişmiş Pazarlar Satış & Pazarlama Dijital İş Ortağı Ata İsmet Özçelik oldu

2012 yılında Türkiye Dijital İş Ortağı olarak Pfizer’e katılan Ata İsmet Özçelik, Pfizer Uluslararası Gelişmiş Pazarlar Satış & Pazarlama Dijital İş Ortağı olarak atandı.

2002 yılında Boğaziçi Üniversite Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Ata İsmet Özçelik aynı üniversitenin İşletme MBA programını tamamladıktan sonra profesyonel iş yaşamına akademik dünyada araştırma asistanı ve araştırma görevlisi olarak başladı. Çeşitli sektörlerde kıdemli yazılım uzmanı, kıdemli danışman, bölgesel IT iş ortağı gibi pozisyonlarda görev alan Özçelik, 2012 yılında Türkiye Dijital İş Ortağı olarak Pfizer Türkiye'ye katıldı. Birçok satış/pazarlama projesinin gerçekleştirilmesine katkı sağlamasının yanısıra  2018 yılında Türkiye'de önce Avrupa için kurulan daha sonra globalleşen Global Operasyonlar Servis Merkezi ekibinin kurulmasına ve büyümesine de liderlik etti.

2020 yılında Pfizer Dijital İş Servisleri Takım Lideri ve Uluslarası Gelişmiş Pazarlar Bölge İş Ortağı olarak atanan Ata İsmet Özçelik, aynı zamanda Global Portal projesinde dijital ekibin üyesi olarak Amerika dışı pazarlara portal gereksinimleri ve eğitimleriyle ilgili çalışmalar yürüttü. 2022’de Türkiye ve Doğu Avrupa İş Ortağı Lideri olarak atanan Ata İsmet Özçelik, Global Portal ve Müşteriye Dönük Araçlar projesine liderlik etti ve Yeni Ofis Çevik takımının da sponsoru oldu.

Pfizer Uluslararası Gelişmiş Pazarlar Satış & Pazarlama Dijital İş Ortağı Ata İsmet Özçelik, yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Pfizer Türkiye’nin son 10 yılında dijital dönüşümün bir parçası olduğum için kariyerim adına çok gururluyum. Pfizer Türkiye’nin “Lider Okulu” anlayışı sayesinde her geçen gün kendimi geliştirmeye fırsat bulduğum ve yeni kariyer yolculuklarına adım attığım için de şanslı hissediyorum.”
 

Pfizer Hakkında:
Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil, yerli üretim ürünlerini birkaç yıl içinde hacim bazında %90’a çıkarmayı hedefliyor.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50