Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları Direktörü!
Pfizer Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları Direktörü!

Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Pfizer’in içinden yetişmiş bir isim olan Bahar Özen Şansal getirildi.
06 Kasım 2012, İstanbul - 2000 yılından itibaren Pfizer bünyesinde satış ve pazarlama alanında farklı roller üstlenmiş olan Bahar Özen Şansal son olarak Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Lider yetiştirmeye odaklı bir İK felsefesi benimseyen Pfizer, şirket içi rotasyona büyük önem vererek çalışanlarına kariyerleri boyunca farklı pozisyonlarda farklı tecrübe imkanları sunmaya özen gösteriyor. Bahar Özen Şansal’ın satış ve pazarlama alanlarında edindiği deneyim ile İnsan Kaynakları divizyonuna yeni bir vizyon getirmesi bekleniyor.

Bahar Özen Şansal yeni göreviyle ilgili “Pfizer olarak inovasyonu, bugün ve gelecekteki başarının temel unsurlarından biri olarak görüyoruz. Yenilikçi ilaçlar keşfetmekteki başarımızın yanı sıra en büyük hedefimiz pazarlama programlarımızda, İK uygulamalarımızda ve iç kültürümüzde de yenilikçi projeler hayata geçirmek. Bu vizyonla Pfizer içerisinde farklı fonksiyonlarda edindiğim deneyimi şimdi İnsan Kaynakları divizyonu bünyesinde tüm Pfizer çalışanlarıyla buluşturma şansı bulacağım için mutluyum” şeklinde konuştu.

Bahar Özen Şansal hakkında

1997 yılında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Bahar Özen Şansal, 3 yıl Arthur Andersen danışmanlık şirketinde çalışmıştır. 2000 yılında Pfizer’e katılmasını takiben Kurumsal Stratejide Proje Müdürlüğü, Taymed ürünlerinden sorumlu Ürün Müdürlüğü ve mümessillik görevlerini başarıyla yürütmüştür. Eylül 2003’den itibaren farklı ürünlerde sorumlu Ürün Müdürü olarak çalışmış; Haziran 2006’da Kıdemli Ürün Müdürü olarak atanmıştır. 2009 yılında önce Yeni Ürünler Planlama Müdürü, ardından MSS/Ağrı grubu Grup Pazarlama Müdürü olarak çalışmıştır. Bahar Özen Şansal Aralık 2011’den beri Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50