Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’nin Hukuk Direktörü Begüm Ergin oldu 
Pfizer Türkiye’nin Hukuk Direktörü Begüm Ergin oldu  

Yaklaşık 11 yıldır hukuk danışmanlığı ve ilaç sektöründe şirket avukatlığı, hukuk ve uyum başkanlığı gibi görevleri üstlenen Begüm Ergin, Pfizer Türkiye Hukuk Direktörü oldu.

2013 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Begüm Ergin, Türkiye’nin önde gelen hukuk firmalarından birinin kurumsal bölümünde hukuk danışmanlığı, kurumsal konular, ihtilaflar gibi alanlarda sorumluluklar üstlendi. Uyum, sözleşme yönetimi, mevzuat danışmanlığı ve diğer kurumsal konularda çeşitli çokuluslu ilaç şirketleriyle çalıştı.

Hukuk firmasında geçen 9 yılın ardından kariyerine şirket avukatı olarak devam etti ve Fas, Tunus, Lübnan, Ürdün ve Suriye Hukuk ve Uyum Başkanı olarak ilaç sektörüne katıldı.
Begüm Ergin, bu görevinde sorumlu olduğu organizasyonlarda hukuk ve uyum çerçevesini kurmayı üstlenirken aynı zamanda şirketin çalışanlarının günlük işlerinde hukuk ve uyum bakış açısını yerleştirmek üzere bir düşünce tarzı değişikliği üzerine de eğildi.

Pfizer Türkiye Hukuk Direktörü Begüm Ergin şunları söyledi: “Fırsat eşitliğine, çeşitlilik ve kapsayıcılığa önem veren, çalışanlarının kendilerini geliştirmesi için çok çeşitli fırsatlar yaratan ve her adımını etik kurallar çerçevesinde atan Pfizer Türkiye ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50