Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’den gelenekselleşen veli toplantısı 
Pfizer Türkiye’den gelenekselleşen veli toplantısı  

Hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler için “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışan biyoteknoloji şirketi Pfizer Türkiye, uzun yıllardır sürdüğü geleneğini yeniden canlandırdı ve çalışanlarının anne, babalarını ödüllü Levent 199 Sirius ofisinde ağırladı.

Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler, aktiviteler ve sağlıklı ikramlar eşliğinde iyi yaşam bilgilerini güncellerken, Pfizer’i daha yakından tanıyıp çocuklarının çalıştığı şirketin merkez ofisini keşfettiler.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, veli toplantısıyla ilgili şunları dile getirdi: “Pfizer olarak bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanmaya devam ediyoruz. Sadece sektöre değil, tüm İK dünyasına örnek olacak projeler geliştirip uyguluyoruz. Veli toplantısı da uzun yıllardır hayata geçirdiğimiz ve bu yıl yeniden canlandırdığımız bizim için çok özel bir proje. Pfizer’e değer katan çalışanlarımızın anne ve babalarını ofisimizde misafir etmek, onlara çocuklarıyla bir kez daha gururlanma fırsatı vermek, aynı zamanda kendi sağlıklarının önemini bir kez daha ebeveynlere hatırlatmak için harika bir veli toplantısını daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşadık. İlgi gösteren tüm çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.”

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.
 

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50