Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’den Avrupa’ya yeni atama
Pfizer Türkiye’den Avrupa’ya yeni atama


Müge Özdemir Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarak  Türkiye, Yunanistan, İsviçre, Avusturya, Romanya, Ukrayna, Kafkaslar ve Kazakistan, Slovenya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna/Hersek, Bulgaristan, İsrail,  Estonya, Letonya, Belarus, Macaristan, Slovakya, Çek, Belçika, İrlanda, Polonya, Portekiz, Hollanda, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç’ten sorumlu olacak.

1997 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Müge Özdemir, 1998 yılında Kongre ve Organizasyonlar Kordinatörü olarak Pfizer Türkiye’ye katıldı. Ağustos 2003’te Pazarlama Enformasyon Yöneticisi olarak atanan Müge Özdemir, Ağustos 2008’de Ürün Müdürü oldu. Kasım 2010’dan Aralık 2011’e kadar Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev yapan Müge Özdemir, Aralık 2011’de Pazarlama Hizmetleri Müdürü oldu. Müge Özdemir Ağustos 2013’ten sonra Kurumsal ve Pazarlama Etkinlikleri Müdür olarak görev yaptı ve son olarak Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri oldu.

Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri Müge Özdemir, yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Pfizer Türkiye’de, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımıza kusursuz ve kesintisiz hizmetler sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle iş modellerimizi de iş ihtiyaçlarına paralel şekilde sürekli geliştiriyoruz. Yeni görevimde Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarak bu vizyonla Pfizer içerisinde edindiğim  deneyimi, farklı zorluk ve fırsatları barındıran daha geniş bir bölgede, daha fazla Pfizer çalışanıyla buluşturma şansı bulacağım için mutluyum.”

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50