Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın Bültenleri

Pfizer Türkiye Onkoloji’den Hematoloji TV YouTube kanalı

Pfizer Türkiye Onkoloji’den Hematoloji TV YouTube kanalı

Pfizer Türkiye Onkoloji tarafından açılan ve kronik miyeloid lösemi tanısı olan hasta ve hasta yakınlarının merak ettiği sorulara yanıt veren “KML ile Yaşam” Youtube kanalının kapsamı genişledi ve kanal “Hematoloji TV”ye dönüştü.

 
Alanında öncü hekimlerin verdiği bilgilerle lösemi, akut lenfoblastik lösemi, kronik miyeloid lösemi ve multipl miyelom gibi hematolojik hastalıklar hakkında merak edilenlere https://www.youtube.com/@hematolojitv adresinden ulaşılabiliyor. 
 

Genişleyen kapsamıyla hematolojik hastalıklar hakkında merak edilenler, hastalıkların günlük yaşama olan etkileri, tedavileri ve daha birçok konuyla ilgili sorulara cevap vermeyi hedefleyen kanalın, alanında öncü hekimlerin konuşmalarıyla hasta ve hasta yakınları için pratik ve güvenilir bir bilgi kaynağı olması da amaçlanıyor. 

  
 

Pfizer Türkiye Ülke Medikal Direktörü Dr. Kemal Kendir, Hematoloji TV YouTube kanalına ilişkin şunları söyledi: “Pfizer’de amacımız bilimi ve global kaynaklarımızı kullanarak insanların yaşamlarına pozitif etki etmek ve hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler geliştirmek. Hematoloji alanında bilimin yeniliklerini, hastaların daha sağlıklı yaşayabilmeleri için etkili tedavilere ve bütünsel çözümlere dönüştürmek üzere çalışıyoruz. Kanserle mücadele eden herkesle el ele anlayışımız çerçevesinde birçok proje de yürütüyoruz. Hematoloji TV YouTube kanalı da bu projelerden biri oldu. Kanal sayesinde hematolojik kanserlere ilişkin hasta ve hasta yakınlarının merak ettikleri birçok konuyla ilgili bilgiye aynı adresten ulaşılabilecek.”  
 

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 175 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

 

www.pfizer.com.tr
 

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50