Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye bu yıl İzmir’de yürüme engelli vatandaşlarımıza umut oldu
Pfizer Türkiye bu yıl İzmir’de yürüme engelli vatandaşlarımıza umut oldu

Pfizer Türkiye, Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği (BEDD) aracılığı ile İzmir’deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

10 Mayıs 2014, İzmir 10-16 Mayıs Engelliler Haftası sebebiyle Pfizer Türkiye, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) aracılığı ile ihtiyaç sahibi İzmirli vatandaşlara tekerlekli sandalye bağışında bulundu. 9 Mayıs’ta, İzmir Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşen tekerlekli sandalye dağıtım törenine, BEDD Başkanı Kemal Demirel, Pfizer Türkiye yetkilileri, engelli vatandaşlar ve yakınları katıldı. Pfizer’in her yıl gelenekselleşen kampanyası ile bağışladığı tekerlekli sandalye sayısı 429’a ulaştı.

Törende bir konuşma yapan BEDD Başkanı Kemal Demirel: “Engelli dostlarımızın hayatlarında bir fark yaratmak için yıllardır gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değerli gönül dostlarımızın yaptığı bağışlar neticesinde engellilerin yaşamını kolaylaştırmak öncelikli amacımız olmuştur. Aldığımız her bağış özel gereksinimli bireylerin sağlık, eğitim ve yaşam kalitesi konularında sürekli gelişimlerini sağlamak konusunda umudumuzu artırmakta ve farkındalık yaratmaya çalıştığımız etkinliklerimiz için güç vermektedir. Böylesi anlamlı bir bağışla ihtiyaç sahiplerini tekerlekli sandalye sahibi yapan ve engelli çocuklarımızı hayatın içinde özgürleştiren Pfizer Türkiye’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Törende bir konuşma yapan Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Yasemin Ayginin şunları söyledi: " Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk Pfizer'in vazgeçilmez bir değeri ve geleneğidir. Tüm vatandaşlarımız gibi engelli vatandaşların da sosyal hayatın içerisinde yer alabilmeleri amacıyla düzenlenen bu kampanya bizler için özel bir anlam taşıyor. Pfizer, sosyal sorumluluk projelerinin sürdürülebilirliğinde sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışmanın olumlu rol oynadığına inanmış bir şirkettir. Gerçekleştirdiğimiz tekerlekli sandalye bağışlarımız artık geleneksel hale gelmiş olup, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) aracılığıyla engelli vatandaşlarımızın sıkıntılarını bir nebze olsun hafifletmeye çalışıyoruz. Engelliler Haftası kapsamında, bize bu yönde bir katkıda bulunma fırsatını tanıdığından dolayı Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne teşekkürlerimizi sunuyor ve önümüzdeki dönemlerde de işbirliğimizin devamını diliyorum."

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50