Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’nin Hukuk Direktörü Begüm Erdal oldu
Pfizer Türkiye’nin Hukuk Direktörü Begüm Erdal oldu

Eğitiminin ardından çeşitli hukuk firmalarında tecrübe kazanan Begüm Erdal, kariyer yolculuğunu 2016 yılından beri Pfizer Türkiye çatısı altında sürdürüyor. Pfizer’deki kariyerine Hukuk Müşaviri olarak başlayan Begüm Erdal kısa sürede Türkiye ve Adriyatik’ten Sorumlu Kıdemli Hukuk Müdürü görevine getirilmişti. Begüm Erdal Pfizer’de bundan sonraki görevine ise Türkiye Hukuk Direktörü olarak devam ediyor.

Begüm Erdal Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamladı ve eğitiminin ardından White & Case LLP’nin Türkiye ofisinde Birleşmeler ve Devralmalar takımında görev aldı. 2016 yılında Hukuk Müşaviri olarak Pfizer ailesine katılan Begüm Erdal, kısa sürede Türkiye ve Adriyatik’ten sorumlu Kıdemli Hukuk Müdürü oldu. Hukuk Divizyonunun projelerinde aktif rol oynayan ekibin bir üyesi haline geldi ve 2018-2019 yılları içinde Pfizer Uluslararası Hukuk Liderlik Programını tamamladı. Hukuk alanındaki önemli tecrübeleriyle kariyerini Pfizer Türkiye’de ilerletmeye devam eden Begüm Erdal, 1 Ekim itibariyle görevine Türkiye Hukuk Direktörü olarak devam ediyor.

Pfizer, 160 yılı aşkın süredir “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer’de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil, yerli üretim ürünlerini birkaç yıl içinde hacim bazında %90’a çıkarmayı hedefliyor. 

https://twitter.com/PfizerTurkiye
https://www.facebook.com/PfizerTurkiye/

İletişim:
Marjinal Porter Novelli T: 0212 219 29 71
Ata Ulaş Dağlıoğlu | M: 0544 734 52 21| [email protected]

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50