Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye’den yurtdışına bir yönetici ataması daha
Pfizer Türkiye’den yurtdışına bir yönetici ataması daha

1994 yılından beri Pfizer Türkiye’nin, 2007 yılından itibaren de Türkiye’nin 10 ülkeden sorumlu bölge üssü olması ile birlikte Pfizer Türkiye-İsrail-CauCAR Bölgesi’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüten Yeşim Özyurtçu, 1 Şubat tarihi itibariyle Pfizer Avrupa Gelişen Pazarlar İnsan Kaynakları Direktörü olarak göreve başladı. Yeşim Özyurtçu, yeni görevinde Avrupa Gelişen Pazarlar İş Birimi bünyesinde, yeni insan kaynakları servislerinin uygulanmasından ve bu uygulamaların insan kaynakları iş stratejilerine uygunluğundan sorumlu olacak.

Yeşim Özyurtçu Kimdir ?

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Yeşim Özyurtçu, kariyerine 1985 yılında Pfizer Türkiye’de Yönetici Asistanı olarak başladı. Özyurtçu, Yönetici Asistanlığı görevinden 1988 yılında Personel Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından 1991 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlamış, 1994 yılında ise İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirilmişti. 2007 yılında İsrail, 2008 yılından itibaren de Kafkasya ve Orta Asya ülkelerinin bulunduğu toplam 8 ülkeyi kapsayan CauCAR Bölgesi’nin (Caucasus & Central Asia Region) yönetim sorumluluğunun Pfizer Türkiye’ye verilmesini takiben Özyurtçu, Pfizer İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün yanı sıra Türkiye-İsrail- Caucar IK Bölge Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50