Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Global Tedarik Birimi’ne Türk Yönetici! 
Pfizer Global Tedarik Birimi’ne Türk Yönetici!

Pfizer Türkiye'den şirketin Global Tedarik Birimi Biyofarmasötik Üretim ve Tedarik Operasyonlarına önemli bir transfer gerçekleşti. Hem Türkiye’de hem de diğer bölgelerde gerçekleştirdiği tedarik operasyonları liderliği ve iş geliştirme projeleri ile başarısını kanıtlamış bir yönetici olan Suat Kumser, Pfizer Global Tedarik Birimi içerisinde eski adıyla Gelişen Pazarlar olarak bilinen bölgeye “Yerel Pazarlar Üretim Tesisleri, Tedarik ve Yatırımlardan Sorumlu Bölge Başkanı” olarak atandı.

12 Mayıs 2014, İzmir Mart 2014 itibariyle yeni görevine başlayan Suat Kumser yeni görevinde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Afrika-Ortadoğu ve Asya da bulunan 10 ülkedeki üretim ve tedarik operasyonları ile teknik yatırımlardan sorumlu olacak. Suat Kumser, bu göreviyle yerel pazarlar bölgesel üretim ve tedarik operasyonları zincirine dahil olan Türkiye, Hindistan, Pakistan, Endonezya, Suudi Arabistan, Mısır, Senegal, Fas, Tunus ve Cezayir’de bulunan üretim tesisleri ve tedarik organizasyonları ile yaklaşık 2 milyar dolarlık bir pazarın tedarik operasyonları liderliği sorumluluğunu üstleniyor.

Suat Kumser son olarak Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü olarak çalıştığı Pfizer Türkiye Tedarik organizasyonunda Üretim, Kalite ve Operasyonel Mükemmellik alanlarında önemli roller üstlenmiştir. Pfizer Global Tedarik organizasyonu tarafından yayımlanan duyuruda Suat Kumser’in üst düzey operasyonel bilgi birikimi, dinamik yapılardaki ülkelerde farklı kültürlere karşı pozitif yaklaşımı ve teknik ve ticari operasyonların ayrılmaz parçası olan tedarik operasyonları ve iş geliştirme alanlarında sergilediği yöneticilik ve liderlik vasıfları nedeniyle bu göreve atandığı belirtilmiştir.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50