Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal oldu 
Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal oldu  

Pfizer Türkiye’ye 2016 yılında Hukuk Müşaviri olarak katılan Begüm Erdal, Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord* Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörlüğüne atandı.

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan, Pfizer’e katılmadan önce global bir hukuk bürosu olarak White & Case’de Birleşmeler ve Devralmalar departmanında görev yapan Begüm Erdal, 2016 yılında Pfizer Türkiye ailesine Hukuk Müşaviri olarak katıldı. Türkiye ve Adriyatik Bölgesi Kıdemli Hukuk Müdürü ve Türkiye Hukuk Direktörlüğü de dahil olmak üzere çeşitli görevler ve ek sorumluluklar üstlendi. 2019 yılında Hukuk Divizyonu içerisinde global olarak düzenlenen Uluslararası Hukuki Liderlik programını başarı ile tamamlayan Begüm Erdal, Hukuk Divizyonu içerisinde çeşitli insiyatiflerde aktif bir üye olarak çalışmaktadır.

Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal şunları söyledi: “İnsan kaynakları politikasının odağında lider yetiştirmek olan ve çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri yönünde önemli fırsatlar sunan Pfizer ailesinin bir üyesi olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.”

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50