Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Avrupa ve Afrika-Orta Doğu Global Yerleşik Ürünler ve Onkoloji Dış İletişim Lideri Işıl Özer oldu!
Pfizer Avrupa ve Afrika-Orta Doğu Global Yerleşik Ürünler ve Onkoloji Dış İletişim Lideri Işıl Özer oldu!

Daha önce Pfizer Türkiye ve Pfizer EURIT’te (Doğu Avrupa, Rusya, Hindistan, Türkiye) Bölgesel İletişim Müdürü olarak görev yapan Işıl Özer, Pfizer Avrupa ve Afrika-Orta Doğu’da çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Global Yerleşik Ürünler (GEP) ve Onkoloji Dış İletişim Lideri olarak atandı. Işıl Özer, yeni görevi kapsamında ürün iletişimi, kriz yönetimi, ülke içi iletişim danışmanlığı ve kurumsal itibar projelerinin bölgesel çapta desteklenmesinden sorumlu olacak.
 


Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde, işletme yüksek lisansını ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Işıl Özer, Dış İletişim Lideri olarak atanmasından önce Pfizer Avrupa ve Afrika-Orta Doğu Kıdemli İletişim Müdürü olarak çalışıyordu. Pfizer çatısı altında hem Türkiye hem de bölgesel deneyimi bulunan Işıl Özer, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda uzman. Pfizer ailesine 2011 yılında, Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Proje Yöneticisi olarak katılan Işıl Özer, bu pozisyonda görev yaptığı iki yıl boyunca iç iletişimden lider iletişimine, portföy iletişiminden kriz yönetimine birçok alanda sorumluluk aldı. Işıl Özer ayrıca EURIT bölgesindeki görevine atanmadan önce Pfizer Türkiye’nin itibar projesi olan Sen Çok Yaşa’nın lansmanını yönetti.

Pfizer’e katılmadan önce bir iletişim ajansında görev yapan Işıl Özer burada iç iletişim ve liderlik iletişimi alanlarında çalışarak çokuluslu şirketlerin ve köklü ulusal şirketlerin etkinlik yönetimine destek verdi. Ajans deneyiminin ardından sivil toplum kuruluşunda çalışmaya başlayan Işıl Özer, Bir Dilek Tut Türkiye’nin Fon Yöneticisi olarak görev yaptı.

Pfizer Avrupa ve Afrika-Orta Doğu Global Yerleşik Ürünler (GEP) ve Onkoloji Dış İletişim Lideri Işıl Özer yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Pfizer Türkiye gibi lider yetiştiren bir şirketin çalışanı olarak daha geniş bir coğrafyaya açılmanın heyecanını yaşıyorum. Pfizer’in faaliyet gösterdiği her alanda fark yaratan çalışmalara imza atması, ve yaşamlara yıl, yıllara yaşam katmak hedefiyle var gücüyle çalışması Pfizer ailesine katıldığımdan beri en büyük motivasyon ve gurur kaynaklarımdan biri olmuştur. Yeni görevimde Pfizer’in global vizyonunun yol göstericim olacağına ve yaptığımız başarılı çalışmaları daha geniş kitlelere ulaştıracağımıza inanıyorum.”

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50