Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer altıncı kez “İnsana Saygı” Ödülü aldı
Pfizer altıncı kez “İnsana Saygı” Ödülü aldı

Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri’nde bu yıl Pfizer altıncı kez ödüle layık görüldü. 2015 İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahiplerini bulan İnsana Saygı Ödülleri, Kariyer.net aracılığıyla ilanı yayımlanan firmaların yapılan başvuruları yanıtlama oranına göre verildi.

12 Şubat 2014, İstanbul İnsan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla verilen ”14. İnsana Saygı Ödülleri”, 18. İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sahiplerini buldu. Ödüller 10.000’in üzerinde başvuru alan ve bu başvuruların yüzde 99’undan fazlasını 21 gün içinde, adaya özel olarak yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok istihdam yapan, en çok başvuru alan firmalara verildi. Pfizer 2014 yılı içerisinde 68.000 başvuru alarak bu limitin çok üzerine çıktı. Pfizer yüksek başvuru rakamına rağmen yapılan başvurulara yüzde 99’un üzerinde cevaplama başarısı göstererek “İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü.

Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları politika ve uygulamalarında benimsediği ‘İnsana Saygı’ yaklaşımı sonucunda sadece çalışanlarına değil, çalışan adaylarına da önem verdiğini bir kez daha göstermiş oldu.
 


Pfizer Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya İnsan Kaynakları Direktörü Bahar Özen Şansal “ Türkiye’nin dört bir köşesinden 70 bine yakın başvuru almak bizim için son derece gurur verici. Pfizer’de şirketlerin başarısının ardındaki gücün çalışanlar olduğunu biliyor ve her adayın başvurusunu potansiyel bir çalışan adayı olarak hassasiyetle değerlendiriyoruz. İK vizyonunu ‘Önde Gelen İşveren’ olarak benimsemiş bir şirket olarak işveren markası oluşturmak bizim için çok önemli. Bu nedenle insana verilen değer Pfizer başarısının ardındaki en önemli unsurdur. Pfizer Türkiye’nin, İK süreçleri ve uygulamalarında, insana verdiği değer ile bir kez daha bu ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı İnsan Kaynakları ekibi olarak gurur duyuyoruz” dedi.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50