Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPERYÖN’den Pfizer’e “İnsan Yönetimi” alanında ödül!
PERYÖN’den Pfizer’e “İnsan Yönetimi” alanında ödül!

Pfizer, PERYÖN (Türkiye Personel Yönetimi Derneği) tarafından bu yıl dördüncü kez verilen “İnsan Yönetimi Ödülleri”nde, "İşe Alım" kategorisinde en başarılı şirket, “Yetenek Yönetimi” kategorisinde ise Türkiye’nin en başarılı üç şirketinden birisi seçildi.

7 Ekim 2011, İstanbul
 – PERYÖN tarafından insan yönetimi alanında örnek uygulamalara dönük farkındalığı artırmak amacıyla gerçekleştirilen “İnsan Yönetimi Ödülleri”, 25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. “İşe Alım”, “Eğitim ve Gelişim Yönetimi”, “Yetenek Yönetimi”, “Fark Yaratan Uygulamalar” olmak üzere 4 kategoride düzenlenen “İnsan Yönetimi Ödülleri”nde Pfizer Türkiye, 29 firmadan yapılan 40 başvuru arasından “Yetenek Yönetimi” kategorisinde Türkiye’nin en başarılı ilk üç şirketinden birisi seçildi. “İşe Alım” kategorisinde ise en başarılı şirket ödülüne layık görüldü.

Pfizer, pozisyon için değil şirket için alım yapma ve çalışanını hem bulunduğu pozisyonda geliştirmeye hem de gelecekteki olası pozisyonlara hazırlamaya odaklanan yaklaşımı sonucu “İşe Alım” kategorisinde Türkiye’nin en başarılı şirketi seçilirken “Pfizer Yetenek Yönetimi” süreci ile “Yetenek Yönetimi” kategorisinde de en başarılı ilk 3 şirket arasında yer aldı.

Pfizer Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya İnsan Kaynakları Direktörü Hande Eskinazi, PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde Pfizer’in gösterdiği başarıyla ilgili şunları söyledi: “İnsan kaynakları çalışmalarımızda yaratmaya çalıştığımız inovasyonun ülkemizin saygın kurumlarınca takdir edilmesinden dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Özverili çalışmaları sonucunda bu başarılı uygulamaları ortaya çıkaran İnsan Kaynakları Divizyonundaki arkadaşlarımıza ve bu girişimleri destekleyen, benimseyen, yaşatan tüm Pfizer Türkiye çalışanlarına ve tüm yönetim ekibimize teşekkür ediyoruz.”

Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Özgür Koyuncu, İK vizyonunu ‘Önde Gelen İşveren’ olarak benimsemiş bir şirket olarak başarılarının ardında yatan en önemli faktörün çalışanları olduğunun ve gelecekteki başarıların kaynağının da çalışanları olacağının bilincinde olan bir kurum olduklarını ifade ederek şunları ekliyor: “Çalışanların, kendileri ve şirketleri için başarılara imza atarken üç kilit ‘olmazsa olmaz’ları olduğuna inanıyoruz. Kendilerinden beklenenin net olarak tanımlanması, yani ‘ne?’ sorusunun yanıtı, kendilerinden beklenene ‘nasıl?’ ulaşabilecekleri ve tanımlanmış hedefe koşmak için isteklilik duymaları, yani ‘motive’ olmaları. Bu üç etkenden biri eksik olduğunda ne yazık ki başarı sadece bir hayal oluyor. Pfizer Türkiye ve global uygulamalarımızın temelinde hep çalışanlarımızın mutlu olarak, Pfizer’den keyif alarak çalışmaları yatıyor.”

Pfizer, geçtiğimiz yıl da PERYÖN tarafından “İnsan Yönetimi Ödülleri”nde 150’yi aşkın şirket arasından sıyrılarak, 3 kategoride Türkiye’nin en başarılı ilk üç şirketinden biri olmuştu. Pfizer, “Yetenek Planlaması” sistemi ile “Yetenek Yönetimi”, “E-Kariyer” projesi ile “Fark Yaratan Uygulamalar/Projeler”, “Öğrenen Kültür” yaklaşımıyla ise “Eğitim ve Gelişim Yönetimi” kategorisinde ilk 3 şirket arasında yer almıştı.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50