Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriKocaeli ve Sakarya’daki Pfizerliler’den “Sahiplen Günü”nde huzurevi ziyareti!
Kocaeli ve Sakarya’daki Pfizerliler’den “Sahiplen Günü”nde huzurevi ziyareti!

Pfizer’in dört yıldır global olarak kutladığı “Sahiplen (OWNIT) Günü” kapsamında bu yıl tüm illerdeki Pfizer satış teşkilatı çalışanları 26 Mart Perşembe gününü yaşlı bakımevleri, LÖSEV ve Bir Dilek Tut Derneği gibi kurum ve kuruluşlarda geçirdi. Kocaeli ve Sakarya Bölgesi’ndeki Pfizer çalışanlarıysa bu özel günde Kocaeli Huzurevi ziyareti gerçekleştirdi.

30 Mart 2014, Kocaeli - Sakarya
Pfizer, dört yıldır global olarak kutladığıSahiplen! (OWNIT) gününde bu yıl tüm çalışanları ile birlikte farklı etkinlikler düzenledi. Pfizer Türkiye bünyesinde dört yıldır kutlanan ancak 1957’den bu yana yaşatılan Sahiplenme Kültürü bu yıl sadece şirket ve çalışanları değil, şirketin içinde bulunduğu toplumun da sahiplenildiği bir güne tanıklık etti. Kurumsal sosyal sorumluluk bilinci Sahiplen Günü’nde 7’den 70’e paylaşıldı ve yaşatıldı.
 


Pfizer Kocaeli ve Sakarya ekibi 26 Mart’ta rutinin dışına çıkarak işlerine bir gün ara verdi ve topluma değer kattıkları bir gün geçirdi. Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında 9 ilde huzurevi ziyaretleri gerçekleştirilirken, sabah saatlerinde eşleriyle birlikte ekipçe yaptıkları kahvaltının ardından, Kocaeli Huzurevi sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Günlük hayatlarında çok karşılaşamadıkları ve sohbet etme fırsatı bulmadıkları huzurevi sakinleriyle zaman geçiren Pfizerliler, bakımevi sakinlerine Pfizer’in Sen Çok Yaşa projesi dahilinde destek verdiği, gazeteci ve yönetmen Nebil Özgentürk’ün çektiği Asırlık Yüzler: Yüzyılın Sağlığı, Yüzyılın Tanıklığı belgeselini takdim ettiler.
 


Pfizer Türkiye Bölge Müdürü Erkan Yıldız şunları söyledi: “Pfizerliler olarak sahiplenmek içimizde var. Sahiplen! (OWNIT!) gününü 4 yıldır kutluyoruz, ancak 1957’den bu yana yaşatıyoruz. Bizler sadece işimizi değil, birbirimizi de, içinde yaşadığımız toplumu da sahipleniyoruz. Biliyoruz ki sahiplenmenin etkisi katlanarak büyüyecek; benden başlayıp bize, bizden herkese ulaşacak. Kocaeli’ndeki aktivitelerimiz sırasında herkesin mutluluğu yüzüne yansımıştı, birlikte olmak, sahiplenmek ve paylaşımda bulunmak günün anlamanı artırdı. Bu güzel günü eşlerimizle birlikte geçirmek de günü hepimiz için daha da anlamlı kıldı.’’

Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluğu vazgeçilmez bir değeri ve gelenek haline getiren Pfizer Türkiye son 10 yılda sağlık ve eğitim alanında 8 milyon TL’nin üzerinde nakdi katkı ve ilaç desteği sağladı, 80 binden fazla kişinin hayatına dokundu.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50