Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriKlinik Araştırma Eğitim Programı’na son başvuru tarihi 6 Temmuz 2011
Klinik Araştırma Eğitim Programı’na son başvuru tarihi 6 Temmuz 2011

26 Haziran 2011, İstanbul – Uluslararası ve ulusal düzenlemelere ve kılavuzlara uygun ve yüksek standartlarda klinik ilaç araştırmalarının ülkemizde yaygınlaşması için, araştırmacıların bilgilerinin güncellenmesi ve bu alandaki son gelişmelerin araştırmacılarla paylaşılması büyük önem kazanmaktadır.

Bu amaçla, “Klinik Araştırma Eğitim Programı” başlıklı program 09 Temmuz 2011 Cumartesi tarihinde, T.C. Sağlık Bakanlığı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Pfizer İlaçları işbirliğiyle, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Eğitim programı, ilaç araştırma ve geliştirme sürecindeki basamakları, araştırmaların etik değerlendirilmesi,sorumluluklar, ulusal ve uluslararası düzenlemeler, çalışma tasarımı, çalışmaların organizasyonu ve yürütülmesi, advers olay bildirimleri, yoklama ve denetleme konularını içermektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı program sonunda, tüm eğitim modüllerine ve sınava katılan tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Eğitim toplantısına katılım 200 kişi ile sınırlıdır.

Başvurularımız 6 Temmuz 2011 tarihine kadar devam edecek ve 0 312 299 25 91 no’lu telefondan Müge Türesin’e veya [email protected] e-posta adresine yapılacaktır. Programımız hekimlere yönelik olup ulaşım ve konaklama sponsorluğu sağlanmamaktadır. Katılımcılara gün sonunda yapılacak sınav sonrasında katılım sertifikası verilecektir.

Sağlık Bakanlığı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Pfizer işbirliğiyle…

Bu program Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50