Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriPfizer Türkiye Lansman Mükemmeliyet Lideri Zeynep Güvenel oldu
Pfizer Türkiye Lansman Mükemmeliyet Lideri Zeynep Güvenel oldu

Pfizer ailesine, 2010 yılında Pazarlama alanında Yönetici Adayı olarak katılan Zeynep Güvenel, Pfizer Türkiye Lansman Mükemmeliyet Lideri olarak atandı.

Robert Koleji’ni tamamladıktan sonra Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2010 yılında mezun olan Zeynep Güvenel, mezuniyetinin ardından Pfizer ailesine pazarlama alanında Yönetici Adayı olarak katıldı. Zeynep Güvenel, 2011-2016 yılları arasında Ürün Müdürü olarak çalıştı. Aşı alanındaki görevi sırasında erişkin risk gruplarının Ulusal Bağışıklama Programı’na dahil edilmesine katkıda bulunurken, ürünlerin relansman süreçlerine liderlik etti. 2016–2017 yıllarında Gelişmiş Pazarlar Bölgesi Kıdemli Bölgesel Marka Müdürü görevini üstlenen Zeynep Güvenel, 2018’in başında Türkiye Müşteri Analitiği ve İçgörü Türkiye Takım Lideri olarak görev aldı. 2021 Şubat ayında ise Kurumsal İlişkiler Lideri ve Cesur Adım 3.3 Dönüşüm Lideri olarak sorumluluk üstlendi. 2022 Kasım ayından bu yana Ticari Mükemmeliyet Lideri olarak çalışan Zeynep Güvenel, Ticari Operasyonlar, MAPP (Yolsuzlukla Mücadele Politika ve Prosedürleri) ve Omnichannel (Çok kanallı) takımlarına liderlik etti.

Pfizer Türkiye Lansman Mükemmeliyet Lideri Zeynep Güvenel yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Pfizer olarak, dünyada hızlı bir şekilde yeni tedavi lansmanları yapıyor ve nicelerine hazırlanıyoruz. Türkiye’de de önceliğimiz, bu yeni tedavileri eksiksiz ve hızlı bir şekilde ihtiyacı olan hastaların erişimine sunmak. Bu yönde lansman hazırlıklarını satış ve pazarlama ekiplerimizle koordine ederek, mevcut takımlara destek olacağım için heyecan duyuyorum.” 

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50