Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriGenç profesyonellerin En Gözde İlaç Şirketi: Pfizer Türkiye
Genç profesyonellerin En Gözde İlaç Şirketi: Pfizer Türkiye

Realta Danışmanlık tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen ‘Türkiye’nin En Gözde Şirketleri’ araştırması sonuçlandı. Türkiye genelinden 62 bin 541'i üniversite öğrencisi ve 28 bin 623'ü genç profesyonel olmak üzere toplam 91 bin 164 kişinin dahil olduğu araştırmada katılımcılar, kendilerine yöneltilen sorularla en çok çalışılmak istenen şirketleri ve sebeplerini belirledi.

Çalışanlarına ve adaylarına yaşam için çalışmanın mutluluğunu, fırsatlarla dolu bir kariyeri, keyifli ve esnek bir çalışma ortamını sunan biyoteknoloji şirketi Pfizer Türkiye, bu yıl Genç profesyonellerin ‘En Gözde İlaç Şirketi’ seçildi.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı bu başarıyla ilgili şunları söyledi: “Çeşitlilik ve kapsayıcılığın aktif bir destekçisi olarak yalnızca yetenek gelişimine yatırım yapmakla kalmayan, aynı zamanda çalışanların açık iletişim kurabildikleri ve kendilerini değerli hissettikleri bir biyoteknoloji şirketiyiz. ‘Yaşamlara dokunmak için burada sınır yok’ diyor; ‘bilim kazanacak’ anlayışıyla çalışıyoruz. Çalışanlarımız Pfizer dünyasında ‘yaşam için çalışmanın mutluluğunu’ tadıyor, ‘fırsatlarla dolu bir kariyer’ yoluna sahip oluyor, ‘keyifli ve esnek bir çalışma ortamı’nın tadını çıkarıyor. Öğrencilerin ve genç yeteneklerin gözünden değerlendirilen bu kıymetli anketin sonucunda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ‘Türkiye’nin Gözde Şirketleri’nden biri olmanın yanı sıra ‘Genç Profesyonellerin En Gözde İlaç Şirketi’ olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Pfizer Hakkında:
Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil, yerli üretim ürünlerini birkaç yıl içinde hacim bazında %90’a çıkarmayı hedefliyor.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50