Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın Bültenleri

Gökhan Karaarslan İnflamasyon, İmmünoloji ve Hastane Kategori Lideri olarak atandı i

Gökhan Karaarslan İnflamasyon, İmmünoloji ve Hastane Kategori Lideri olarak atandı 

Pfizer ailesinin 14 yıllık bir üyesi olan Gökhan Karaarslan, Pfizer Türkiye İnflamasyon, İmmünoloji ve Hastane Kategori Lideri olarak atandı.

2005 yılında Ankara Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2009 yılında mezun olan Gökhan Karaarslan, profesyonel hayatına Pfizer Türkiye’de “Finans Divizyonu Yönetici Adayı” olarak başladı. Karaarslan, 13 yıllık Pfizer Türkiye’deki kariyer yolculuğunda sırasıyla Maaş ve Banka Operasyonları Uzmanı, Yönetim Finans ve Fiyatlandırma Uzmanı, Kıdemli Yönetim Finans Uzmanı, Yönetim Finans Müdürü, Pazar Erişim ve Fiyatlandırma Müdürü, Türkiye Pazar Erişim ve Fiyatlandırma Direktörü olarak görev yaptı. Gökhan Karaarslan, yeni organizasyon yapılanması kapsamında, Mart 2022’den Aralık 2023’e dek üstlendiği Pfizer Türkiye İnflamasyon ve İmmünoloji Liderliği görevini genişleterek İnflamasyon, İmmünoloji ve Hastane Kategori Lideri oldu. 
 

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 175 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye'de de hizmet vermektedir.

 

www.pfizer.com.tr
 

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50