Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriFarklı illerden 100 eczacı Pfizer Ulusal Eczane Akademisi’nde buluştu!
Farklı illerden 100 eczacı Pfizer Ulusal Eczane Akademisi’nde buluştu!

Pfizer Türkiye 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde İzmir’de ülke çapındaki eczacıların mesleki gelişimlerine destek olmak üzere Ulusal Eczane Akademisi toplantısı düzenledi

14 Mayıs 2012, İzmir - Eczacıların pazarlamadan davranışsal eğitimlere ve erektil disfonksiyon, dislipidemi gibi hastalıklar konusunda bilinçlenmeye kadar mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen toplantıların ilki, İstanbul, Kocaeli, Mersin, Adana, İzmir, Balıkesir, Uşak, Ankara, Konya, Samsun, Tokat, Kayseri, Hatay gibi 24 farklı ilden yaklaşık 100 kadar eczacının katılımıyla gerçekleşti. İlk kez bu yıl düzenlenen Ulusal Eczane Akademisi toplantıları daha önce Pfizer Eczane takımı tarafından bölgesel olarak düzenlenirken, toplantıların artık ulusal çapta ve daha geniş kapsamlı olarak düzenlenmesi hedefleniyor.

Düzenli olarak yapılması planlanan etkinlikler serisinin bu ilk toplantısında kişisel gelişim ve kişisel dönüşüm uzmanı, önemli markalara iletişim danışmanlığı hizmeti veren Aret Vartanyan, eczacılara yaşamda aradıklarını bulmak ve gerçekten yaşamak konulu bir seminer verdi. Ayrıca sosyal stile göre satın alma ve müşteriyi yönlendirme teknikleri konusunda bir eğitim vererek birebir müşteri ilişkilerinin her gün yaşandığı eczanelerde eczacılara çeşitli doğrudan iletişim tekniklerinden bahsetti. Çeşme Radisson Blu Hotel İzmir’de yapılan toplantıda Prof. Dr. Aydın Tunçkale “Kolesterolün Gerçek Yüzü” konulu konuşmasıyla yer aldı.

Toplantının ikinci gününde Prof. Dr. Cem İncesu “Sertleşme Bozukluğu Tedavileri: Cinsel Mutluluğa Giden Uzun İnce Yol” başlıklı konuşmasıyla eczacılarla bir araya geldi. Ardından Ecz. Adile Özdağ ve Ayşin Kürkçüoğlu Şencan “Eczanede Her Yönüyle Verimlilik” konulu eğitimleriyle eczane yönetimi alanında önemli bilgiler aktardı. Eğitimlere katılan eczacılar, birer sertifika da almaya hak kazandı.

Pfizer Türkiye Ticari Portföy İş Birimi Direktörü Emre Kaan Pfizer Ulusal Eczane Akademisi hakkında şunları söyledi: “Pfizer olarak, eczacılarımızı her zaman, sağlık ürünlerimizin, ilaçlarımızın halkımıza sunulmasında ve hastaların ilaca erişiminin sağlanmasında en önemli paydaşlarımızdan biri olarak gördük. Eczacılarımızın mesleki yeterliliklerinin ve sundukları hizmetlerin kalitesinin artırılmasına Pfizer Ulusal Eczane Akademisi ile katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Katılan tüm eczacılarımızın zengin içerikli programımızdan keyif almaları dileğiyle, Pfizer Ulusal Eczane Akademisi’nin eczane yönetimi, meslek ve bireysel becerilerinin artırılmasına katkıda bulunacağını umuyor, günlük pratiklerinde edindikleri bilgilerin işlerine yaramasını diliyoruz.”

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50