Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriDevrim Çavuşoğlu, Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü oldu!
Devrim Çavuşoğlu, Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü oldu!

Pfizer Global Tedarik (PGS) Divizyonu bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmakta olan Devrim Çavuşoğlu Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü pozisyonuna atandı.
 


2 Eylül 2014, İstanbul, Devrim Çavuşoğlu, Pfizer Global Tedarik (PGS) Divizyonu içinde 13 yıldır farklı pozisyonlarda görevini başarıyla sürdürüyordu. 2011 yılında Pfizer New York’da Gelişen Pazarlar Operasyon Koordinatörlüğü görevini de üstlenen Devrim Çavuşoğlu, 2012 yılından bu yana ise İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Devrim Çavuşoğlu, yeni göreviyle ilgili şöyle konuştu: “Yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de üretim yapan Pfizer, çok sayıda tedavi alanında ilaçlara, henüz araştırma geliştirme aşamasında olan güçlü ürünlere, öncü bir bilimsel konuma ve üretim olanağına sahip. Pfizer Global Tedarik (PGS) Divizyonu olarak bizler bu yenilikçi ürünleri hastalarımıza sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yeni görevimde hedeflerim arasında Pfizer’in şimdiye kadar kaliteli ilaç ve ürünleriyle sahip olduğu prestijli konumu korumak ve süreçlerin iyileştirilmesi yönünde verimlilik çalışmalarını daha da ileri götürmek öncelikli olarak yer alıyor” dedi.

Devrim Çavuşoğlu hakkında
1997 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olan Devrim Çavuşoğlu, 1999 yılında University of Missouri-Rolla’da Mühendislik Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2001 yılında Üretim Planlama ve Stok Kontrol Uzmanı olarak Pfizer’de göreve başlayan Devrim Çavuşoğlu, Aralık 2004’te PGS IT Koordinatörlüğü görevine atanmış, bu görevine ek olarak Altı Sigma Siyah Kuşak, Altı Sigma Metod 1 Eğitmenliği ve PNO (Plant Network Optimization) koordinatörlüğü sorumluluklarını da üstlenmiştir. Eylül 2006’dan Nisan 2011’e kadar Planlama ve Üretim IT Müdürü görevini sürdüren Devrim Çavuşoğlu, Nisan 2011’den Mayıs 2012’ye kadar New York ofisinde Gelişen Pazarlar Operasyon Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Mayıs 2012 tarihinden bu yana PGS İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmakta olan Devrim Çavuşoğlu 2014 itibariyle Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü pozisyonuna getirilmiştir.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50