Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Kullanım Koşulları

Aydınlatma Metni

Site Haritası

BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın BültenleriBursa’daki Pfizerliler’den “Sahiplenme Günü”nde huzurevi ziyareti!
Bursa’daki Pfizerliler’den “Sahiplenme Günü”nde huzurevi ziyareti!

Pfizer’in dört yıldır global olarak kutladığı “Sahiplenme (OWNIT) Günü” kapsamında bu yıl tüm illerdeki Pfizer satış teşkilatı çalışanları 26 Mart Perşembe gününü yaşlı bakımevleri, LÖSEV ve Bir Dilek Tut Derneği gibi kurum ve kuruluşlarda geçirdi. Bursa’daki Pfizer çalışanlarıysa bu özel günde Belediye ve Devlet Huzurevi ziyaretleri gerçekleştirdi.

30 Mart 2014, Bursa
Pfizer, dört yıldır global olarak kutladığı Sahiplenme (OWNIT) Gününde bu yıl tüm çalışanları ile birlikte farklı etkinlikler düzenledi. Pfizer Türkiye bünyesinde dört yıldır kutlanan ancak 1957’den bu yana yaşatılan Sahiplenme Kültürü bu yıl sadece şirket ve çalışanları değil, şirketin içinde bulunduğu toplumun da sahiplenildiği bir güne tanıklık etti. Kurumsal sosyal sorumluluk bilinci Sahiplenme Günü’nde 7’den 70’e paylaşıldı ve yaşatıldı.
 


Pfizer Bursa ekibi 26 Mart’ta rutinin dışına çıkarak işlerine bir gün ara verdi ve topluma değer kattıkları bir gün geçirdi. Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında 9 ilde huzurevi ziyaretleri gerçekleştirilirken, sabah saatlerinde eşleriyle birlikte ekipçe yaptıkları kahvaltının ardından Belediye ve Devlet Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Pfizerliler, bakımevi sakinlerine Pfizer’in Sen Çok Yaşa projesi dahilinde destek verdiği, gazeteci ve yönetmen Nebil Özgentürk’ün çektiği Asırlık Yüzler: Yüzyılın Sağlığı, Yüzyılın Tanıklığı belgeselini takdim ettiler. Günün sonunda ise tüm ofisler canlı olarak birbirine bağlandı ve ‘İz Bırakanlar’ ödül töreni gerçekleşti.
 


Pfizer Türkiye Bursa Bölge Müdürü Sadık Çakır şunları söyledi: “Pfizerliler olarak sahiplenmek içimizde var. Sahiplenme (OWNIT!) Gününü 4 yıldır kutluyoruz, ancak 1957’den bu yana yaşatıyoruz. Bizler sadece işimizi değil, birbirimizi de, içinde yaşadığımız toplumu da sahipleniyoruz. Biliyoruz ki sahiplenmenin etkisi katlanarak büyüyecek; benden başlayıp bize, bizden herkese ulaşacak. Pfizer Bursa çalışanlarını bir ekip olarak görmekten dolayı çok mutluyum. Bu anlamlı günde işimizi sahiplenirken her zaman bizlerin en büyük destekçileri olan eşlerimiz ve sahip olduğumuz en değerli varlıklar olan geleceğin büyük adamları küçük Pfizerliler’in de yanımızda olması bizim için çok değerliydi.’’

Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluğu vazgeçilmez bir değeri ve gelenek haline getiren Pfizer Türkiye son 10 yılda sağlık ve eğitim alanında 8 milyon TL’nin üzerinde nakdi katkı ve ilaç desteği sağladı, 80 binden fazla kişinin hayatına dokundu.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50