Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın Bültenleri“Bir Arada” projesi ile Pfizer Onkoloji'ye iki Gold Stevie birden
“Bir Arada” projesi ile Pfizer Onkoloji'ye iki Gold Stevie birden

Pfizer Onkoloji, “Bir Arada” projesiyle Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Sağlık Sektöründe Yılın Pazarlama Kampanyası–Hastalık Farkındalığı” ve “Sağlık Sektöründe En İyi Sosyal Medya Kullanımı” kategorilerinde Gold Stevie®️ - Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen ve 65 ülkeden 3800 aday projenin yarıştığı, 2021 Stevie International Business Awards®️ ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya katılan tüm projeler, toplamda 200 kişilik, uluslararası ve alanında öncü jüri üyeleri tarafından yaratıcılık, etki ve inovatif yaklaşım gibi birçok kritere göre değerlendirildi. Uluslararası anlamda alanının en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie Awards®️’ta, “Bir Arada” projesi yarışmaya Sağlık Sektöründe Yılın Pazarlama Kampanyası-Hastalık Farkındalığı ve Sağlık Sektöründe En İyi Sosyal Medya Kullanımı kategorilerinde katıldı. Altın, gümüş ve bronz derecelerinde ödüllerin verildiği yarışmada Bir Arada projesi, her iki başvurulan kategoride Gold Stevie®️ ödülüne layık görüldü.

Kansere karşı sosyal medyada “Bir Arada”

Kanser, dünyada her yıl milyonlarca insanı etkileyen en zor hastalıklardan biri olmaya devam ediyor. Kanser teşhisi konulduktan sonraki süreçte, başta hastalar ve yakınları pek çok soruyla baş başa kalıyor ve birçok platformda sorularına yanıt aramaya başlıyor. Kanser yolculuğunda doğru bilgiye ulaşabilmek kritik önem taşıyor. Pfizer, kanser hastalarının online platformlardaki bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla “Bir Arada” Youtube kanalını açmıştı. Yakın zamanda ise Youtube’un yanı sıra diğer platformlarda da hastalara ulaşabilmek için Instagram ve Spotify kanallarının da açıldığını duyurdu.

YouTube: http://bit.ly/3t9G0O8​​
Instagram: https://www.instagram.com/bir.aradayiz/​
Spotify: https://spoti.fi/31zNIVi

Kanser hastaları, akıllarına gelen soruların cevaplarını bu kanallar aracılığıyla uzmanlarından dinleyebilecek.

İletişim:
Marjinal Porter Novelli T: 0212 219 29 71
Ata Ulaş Dağlıoğlu| M: 0544 734 52 21| [email protected]     

Pfizer Hakkında:
Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer'de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil, yerli üretim ürünlerini birkaç yıl içinde hacim bazında %90’a çıkarmayı hedefliyor.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50