Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçAmacımızHakkimizdaBasın Bültenleri“Benim Şehrimden Görüntüler” projesi ile Pfizerlilerin fotoğrafları toplantı odalarının duvarlarını süslüyor
“Benim Şehrimden Görüntüler” projesi ile Pfizerlilerin fotoğrafları toplantı odalarının duvarlarını süslüyor

Pfizer Türkiye’de düzenlenen “Benim Şehrimden Görüntüler” projesi kapsamında, Pfizer’in merkez ofisinin 12 toplantı odası Pfizerlilerin yaşadıkları şehirlerin güzelliklerini yansıttıkları fotoğraflarla süslendi. Projeye 43 Pfizerli 140 fotoğraf ile katıldı. Toplantı salonları bu beldelerin isimleriyle anılırken çalışanların fotoğrafları salonların duvarlarında ölümsüzleşti.

25 Ocak 2012, İstanbul - Pfizerliler toplantı odalarının isimlerini aldığı Alanya, İskenderun, Aliağa, Asos, Ayvalık, Bodrum, Bursa, Cunda, Çeşme, Didim, Kuşadası, Ortaköy, Arnavutköy ve daha pek çok şehir ve beldede çektikleri fotoğraflarla bu beldelerin isimlerini alan toplantı odalarına hayat verdiler. Söz konusu beldelerde çektikleri manzara fotoğraflarından seçilenler, Pfizer Ortaköy binalarında bulunan ilgili toplantı odalarında ve Pfizer Türkiye ile Pfizer Kariyer Facebook sayfasında sergilenmeye başlandı. Fotoğrafların sahiplerinin isimleri de fotoğrafların yanında yer aldı. Böylece, Pfizer toplantı salonlarını yemyeşil ormanlardan masmavi denizlere kadar pek çok farklı manzara fotoğrafıyla güzelleştirmenin yanı sıra çeşitli İK hedeflerinin gerçekleşmesi de hedeflendi.

Çalışanların çektikleri fotoğrafların şirket odalarında kendi isimleriyle birlikte yer almasıyla çalışan bağlılığının ve motivasyonunun artırılması amaçlandı. Pfizerliler böylece hem bu güzel beldelerde yaşadıkları anılar hakkında sohbet etme fırsatı buldular hem de kendi ürettikleri bir çalışmanın pozitif bir şirket atmosferi ile bütünleştiğine tanık oldular. Proje, Pfizer Türkiye’nin çalışanların bireysel başarı ve faaliyetlerine daha fazla yer vermeyi amaçlayan İK stratejisine paralel olarak gerçekleştirildi.

Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50