• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizerli yöneticiler 20 Şubat’taki 8. Pharma Power Conference’da yeni yönetim, eğitim ve pazarlama yöntemlerini anlatacak

Pfizerli yöneticiler 20 Şubat’taki 8. Pharma Power Conference’da yeni yönetim, eğitim ve pazarlama yöntemlerini anlatacak

Pfizer’in ilaç sektörüne yetiştirdiği genç ve deneyimli yöneticiler arasında yer alan Gökhan Salmanoğlu ve Serra Kökten 20 Şubat 2014’te gerçekleşecek olan 8. Pharma Power Conference’da ilaç sektörüne alanlarında edindikleri bilgi ve tecrübelerini aktaracak. İlaç dünyasını bir araya getiren, sektörün ve sektör çalışanlarının gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılar sağlayan Pharma Power Conference, kapsamlı içeriği, bilgilendirirken eğlendiren yapısı ve farklı etkinlikleri ile her yıl önemli sayıda katılımcıyı bir araya getirmeyi başarıyor.
7 Şubat 2014, İstanbul 20 Şubat 2014’te Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de düzenlenecek 8. Pharma Power Conference’da önemli ilaç şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, CEO'ları, genel müdürleri ile diğer yöneticiler ve otoritelerden oluşan seçkin konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle seçilmiş konular ve uygulamalarla, ilaç dünyasında kalıcı izler bırakmanın yolları anlatılacak.
Pfizer EURIT (Emerging Markets Europe, Russia, India, Turkey) Çok Kanallı Pazarlama Lideri Gökhan Salmanoğlu Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Pirtini moderatörlüğünde gerçekleşecek “İlaç Pazarlamada Çok Kanallı Pazarlama (Multichannel Marketing) Stratejileri ve Yöntemleri” konulu oturumda konuşmacı olarak yer alacak.
Pfizer Türkiye Kurumsal Eğitim ve Gelişim Müdürü Serra Kökten ise İskender Eser moderatörlüğünde gerçekleşecek “Organizasyonel Öğrenme ve Gelişim Yöntemleri” konulu oturuma katılarak ülkemizin önde gelen işverenlerinden Pfizer’in eğitim ve gelişim politikaları ile uygulamaları hakkında bilgiler verecek.

Pharma Power Conference hakkında ayrıntılı bilgi için:www.pharmapowerconference.com
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.