• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizerli çocuklar 23 Nisan’ı merkez ofiste coşkuyla kutladı

Pfizerli çocuklar 23 Nisan’ı merkez ofiste coşkuyla kutladı

Pfizer Türkiye, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve aynı zamanda Dünya Aşı Haftası kapsamında çalışanlarının çocukları için merkez ofiste birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler düzenledi. Yaklaşık 50 çocuk, 20 Nisan Cuma günü Ortaköy’deki merkez ofise gelerek hem güzel vakit geçirdi hem de hastalıklardan korunma ve aşı bilinci edindi.
Pfizerliler, Ortaköy’deki merkez ofislerinde düzenlenen etkinliklerde çocuklarla renkli bir buluşma gerçekleştirdi. Bu buluşma kapsamında, çocuklara hastalıklardan korunma ve aşı bilinci vermeyi amaçlayan “Yaşasın 23 Nisan” kukla tiyatrosunda, oyuncular kuklalar eşliğinde çocuklarla buluşarak, onlara aşının neden gerekli olduğunu anlattı. Daha sonra çocuklar, mikroplardan aşıyla korunmanın mümkün olduğunu hareketli ve renkli bir biçimde anlatan “Yaşasın Aşı” isimli pinyata oyununa katıldılar.
Sonrasında çocukların eski gazeteler, teller, bantlar ve renkli hamurları kullanarak yaratıcılıklarını geliştirmelerine ve hayallerindeki oyuncakları tasarlamalarına destek olmak için “Yaşasın Yaratıcılık” isimli oyuncak heykel atölyesi düzenlendi. Ardından düzenlenen Yaşasın Sihirli Dünya: Bir Bakmışsın Ufalmış” etkinliğinde çocuklar, büyük bir çiçek resminden çiçekli kolyeler yapmayı öğrenerek, hem çok şaşırdı hem de çok eğlendi. “Yaşasın Kahramanlar: Çocuk Kahramanlar Tişört Atölyesi’nde“ ise, kendi fotoğraflarının bulunduğu tişörtleri diledikleri gibi boyayarak, kendilerini diledikleri bir süper kahramana dönüştürdüler.
İletişim:
Marjinal Porter Novelli T: 0212 219 29 71

Esra Şavkın | M: 0537 858 85 49 | esras@marjinal.com.tr
Pfizer: Daha sağlıklı bir yaşam için®
Pfizer’de bilimi ve global kaynaklarımızı yaşamın her evresinde sağlığı ve esenliği artırmak için kullanıyoruz. Beşerî ilaçların, aşıların, sağlık ürünlerinin ve biyoteknolojik ürünlerin keşfi, geliştirilmesi ve üretiminde kalite, güvenlik ve değer standartlarını belirlemek için çaba harcıyoruz. Dünya çapında çok çeşitli sağlık ürünlerinden oluşan portföyümüzde beşerî biyolojik ürünler, küçük moleküllü ilaçlar ve aşıların yanı sıra, dünyanın en çok bilinen bazı tüketici ürünleri de yer almaktadır. Pfizer çalışanları her gün gelişmiş ve gelişen pazarlar genelinde hastalıklardan koruyucu önlemleri ve zamanımızın en korkulan hastalıklarına meydan okuyan tedavileri geliştirmek için çalışmaktadır. Dünyanın önde gelen sağlık şirketi olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, dünya genelinde güvenilir, erişilebilir sağlık hizmetlerini desteklemek ve erişimi artırmak için sağlık profesyonelleriyle, hükümetlerle ve yerel topluluklarla iş birliği yapıyoruz. Pfizer 160 yılı aşkın süredir bize güvenen herkes adına fark yaratmak için çalışmaktadır. Ülkemizde 1957 yılından bu yana faaliyet gösteren Pfizer Türkiye, Türk tıbbının hizmetine sunduğu ürünlerin yüzde 78’ini ülkemizde üretmekte ve Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerine ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Pfizer Türkiye, 2013’te hayata geçirdiği “Sen Çok Yaşa” itibar projesiyle bireylerde sağlıklı ve mutlu yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi ve hastalık bilinçlendirme, doğru yaşam tercihleri, koruyucu önlemler gibi pek çok konuda insanların daha iyi, dolu dolu ve sağlıklı yaşamak için ihtiyaç duydukları bilgiyi sunmayı hedeflemektedir. www.pfizer.com.tr
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.