Bize UlaşınBize UlaşınKullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası
BaşlangıçPfizerli̇ OlmakBurada Sınır Yok

Deneyimli Profesyoneller

Deneyimli Profesyoneller

Siz de ‘fırsatlarla dolu bir kariyer’ ve ‘keyifli ve esnek bir çalışma ortamı’nda çalışmak istiyorsanız ekibimize katılın!

 

Pfizer dünyasının kapısını aralayarak “yaşam için çalışmanın mutluluğunu” tadabilir, “fırsatlarla dolu bir kariyer” yoluna sahip olabilir, “keyifli ve esnek bir çalışma ortamı”nın tadını çıkarabilirsiniz! 

 

Pfizer’de staj programı mı arıyorsunuz? Pfizer’de uzun dönem staj yerine konumlandırdığımız ve adına Part Time Universe dediğimiz kariyer gelişim programımızla yarı zamanlı çalışarak benzersiz bir eğitim ve gelişim fırsatı elde edebilir, kariyerine üniversite öğrencisiyken sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

 

Pfizer Türkiye'deki açık pozisyonlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

LinkedIn

Detaylı incelemek için tıklayın.

Kariyer.net

Detaylı incelemek için tıklayın.

Pfizerli̇ Olmak

Burada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan Sorular
Kullanım KoşullarıAydınlatma MetniSite Haritası Partners Bize Ulaşınİlgili LinklerBilgi Toplumu Hizmetleri Grant Seekers Media Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıPfizer Worldwide Business to Business Web Sitesi Sorumlusu: Özgür Eryiğit
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

©2023 Pfizer Türkiye, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199, No:199, İç Kapı No: 106, Kat: 26, 34394, Levent, Şişli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0212 310 70 00 • Faks: 0212 310 70 50